استفاده از چوب در نمای ساختمان در اسب چین

چوب یک عنصر طبیعی می باشد که می‌تواند زیبایی، گرما و جذابیت خاصی را به سازه شما ببخشد، بخصوص اگر در نمای ساختمان از آن از چوب پلاست استفاده شود. چوب پلاست نما آپارتمان، نمای سازه ای است که با یک عنصر طبیعی مانند چوب پوشانده شده باشد میان هزاران سازه ساخته شده با سیمان و بتن سخت و خشن، می‌تواند حس دلنشینی به محیط ببخشد و حافظ محیط زیست باشد.بعد از توجه به زیبایی یک سازه، باید به دوام و استحکام چوب کار شده در نمای آن دقت زیادی شود، چرا که نمای ساختمان در معرض نور خورشید و عوامل محیطی مختلفی قرار دارد.این عنصر سبک وزن و محکم در مقایسه با سایر مصالح ساختمانی مانند بتن و آجر زمان ساخت سریع‌تر و انعطاف‌پذیری بیشتری را در طراحی‌های نما ایجاد می‌کند که از نفوذ مورایانه ها و سوسک و پوسیده شدن چوب نما جلوگیری می کند.


553

انواع چوب در نمای ساختمان در اسب چین

از انواع چوب در نمای ساختمان می توان به چوب پلاست و چوب ترمو اشاره کرد که به خاطر اینکه از حرارت ساخته شده اند در فصول گرم سال از بالا رفتن دمای اضافی نمای ساختمان جلوگیری می شود. به عبارت دیگر نمای چوب ساختمان، گرما یا سرما را داخل سازه حفظ می‌کند و این ویژگی چوب می‌تواند مصرف انرژی و برق شما را کاهش دهد. علاوه بر این چوب خاصیت اکوستیک دارد و صداهای موجود در اطراف را جذب کرده و مانع از ورود صدا یا برعکس خروج آن به بیرون می‌شود.درست است که نمای چوبی با دوام و محکم است اما برای حفظ این استحکام در مدت زمان طولانی نیاز به رنگ آمیزی، روغن کاری و رسیدگی دارد.

نمای چوبی داخل ساختمان در اسب چین

نمای داخلی ساختمان مانند نمای بیرونی ان از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و باید با استفاده از ستون های چوبی با دوام برای جلوگیری از ریزش ساختمان در زمان وقوع زلزله جلوگیری شود.مهم ترین بخش یک ساختمان نمای آن است که زیبایی ساختمان را نیز نشان می دهند امروزه نمای بیشتر ساختمان ها شبیه به هم هستند و هیچ تنوعی در نمای ساختمان نداده اند از نماهای سایر ساختمان ها تقلید کرده و با کمی تغیرات از آن نما استفاده می کنند.نمای چوبی ساختمان یکی از بهترین نما ها است که زیبایی ساختمان را بیشتر می کند و توجه همه را به خود جلب می کند.نمای چوب یکی از بهترین و مناسب ترین روش ها برای محافظت از ساختمان از عوامل محیطی می باشد.نمای خارجی ترین بخش ساختمان می باشد که قسمت تزئینی ساختمان محسوب می شود. برای اینکه یک ساختمان زیبا داشته باشید باید همه ی بخش های ساختمان با هم هماهنگ باشند.نمای چوبی داخل ساختمان با استفاده از ستون های چوبی مانع ضربه دیدن به محوطه ساختمان می شود و می توان ازآن در نمای کل محوطه نیز استفاده کرد.استفاده از نمای چوبی مانع ورود موریانه ها و سوسک ها به فضای داخل ساختمان می شوند و به خاطر اینکه در ساختار این چوب ها از متریال غیر خوراکی استفاده شده است حشرات از ورود به آن اجتناب می کنند.

نمای ساختمان مدرن در اسب چین

سرامیک وزن کم و قیمت مناسبی دارد؛ اما استفاده از این طرح به عنوان نمای ساختمان به دلیل انعکاس نور در مکان‌های پرتردد توصیه نمی‌شودک. شیشه جلوه زیبایی به نمای ساختمان می‌بخشد؛ اما به دلیل مقاومت پایین و ضخامت کم بهتر است از آن در بسیاری از ساختمان‌ها استفاده نکنید. در این میان استفاده از نمای چوبی از همه این موارد ذکر شده دارای ارزش و مقاومت بالاتری برخوردار است.ضمن ان ، از قیمت ارزان تر و مقرون به صرفه تر نیز برخوردار می باشد.در اسب چین بهترین نمای چوبی با متریال با کیفیت را با تضمین کیفیت می توانید تهیه نمایید.

نمای چوب ترمووود در اسب چین

نمای چوب  ترموود در اسب چین یکی از روش‌های مدرن و پرکاربرد در طراحی ساختمان‌‌ها است که در آن با استفاده از متریال چوب ترموود نماهای ساختمانی زیبا و منحصر به فرد ساخته می‌شود. استفاده از ترموود برای نمای بیرونی ساختمان‌ها، جذابیت جلوه بیرونی ساختمان را دو چندان می‌کند. با توجه به تنوع بالای انواع ترمووود، امکان طراحی و ساخت نماهای بسیار جذاب و متنوعی با استفاده از این متریال وجود دارد.چوب نمای ساختمان می توان باع دوام بیشتر ساختمان شود زیرا هم عایق خوبی برای رطوبت و حرارت می باشد و هم اینکه از نفوذ موریانه ها و سوسک های ماده جلوگیری می کند.