نمای ویلا دوبلکس در لویزان

ویلا مدرن دوبلکس در لویزان، یکی از نمونه‌های جذاب و پرطرفدار در عمارت‌سازی مدرن است. ساخت این نوع ویلا با چوب پلاست ، ترکیبی از طراحی معماری مدرن و امکانات منحصربه‌فرد را در خود جای داده است. با استفاده از خطوط ساده و شیب‌های منحنی، طراحان ویلاهای مدرن دوبلکس توانسته‌اند فضاهایی زیبا و شگفت‌انگیز را خلق کنند.
یکی از ویژگی‌های بارز ویلا مدرن دوبلکس در لویزان تهران، استفاده بهینه از نور طبیعی است. این ویلاها با استفاده از دریچه‌های بزرگ، پنجره‌های پانوراما و سقف‌های شیشه‌ای، نور طبیعی را به خوبی در داخل فضاها منتشر می‌کنند.
طراحی داخلی ویلاهای دوبلکس تاکید زیادی بر ایجاد فضاهای باز دارد. استفاده از تراس‌ها، بالکن‌ها و فضاهای بیرونی دیگر، فرصتی را برای استراحت، تفریح و ارتباط با محیط بیرونی فراهم می‌کند.
استفاده از سقف‌های بلند برای ایجاد احساس فضا و انسجام درونی بسیار مرسوم است. سقف‌های بلند به ساکنان امکان می‌دهد تا احساس فضای بزرگتری داشته باشند و نور طبیعی بیشتری به داخل فضا نفوذ کند.استفاده از پنجره‌های بزرگ و نمای شیشه‌ای معمولاً در ویلا مدرن دوبلکس رایج است. این پنجره‌ها اجازه می‌دهند تا نور طبیعی به خوبی وارد فضا شده و ارتباط بین داخل و خارج را بهبود بخشند. همچنین، این پنجره‌ها مناظر زیبا را به داخل فضا جذب می‌کنند.
 

553

مطالب مرتبط : چوب پلاست نما ویلایی

خانه ویلایی دوبلکس در تهران

نقشه خانه دوبلکس در تهران، مانند یک نقشه راه دقیق، ما را به دنیایی از امکانات و طرح های معماری هدایت می‌کند. این نقشه به عنوان یک راهنمای دقیق در طراحی و ساخت خانه‌های دوبلکس اهمیت چشم گیری دارد.
طراحی ویلا و مخصوصا طراحی ویلا دوبلکس یکی از دغدغه‌های مهم زندگی امروزه می‌باشد. آنها برای فرار از دود و دم و شلوغی شهرهای بزرگ، ترجیح می‌دهند در مکانی آرام و خلوت و البته خوش آب و هوا زمینی را تهیه کرده و اوقات فراغت خود را در کنار خانواده در آنجا سپری نمایند. اما همه این را می‌دانند که قرار است فقط یک بار طراحی ویلای دوبلکس آنها صورت گرفته و ساخته شود و آنها باید سالها در این خانه دوبلکس ویلایی به آرامش برسند، پس یک طراحی ویلای دوبلکس عالی تنها گزینه برای شما می‌تواند باشد.
معماری و طراحی یک ویلا دوبلکس مدرن، برای بسیاری از افراد یک رویاست. این نوع ویلاها دارای طراحی شیک و جذابی هستند و باعث افزایش فضای زندگی و راحتی ساکنان می‌شوند.

پلان ویلا دوبلکس مدرن در لویزان

هر کدام از نماهای ویلا دارای پلان و نقشه منحصر به فردی می باشد که باعث می شود هم نمای داخلی و هم نمای بیرنی ساختمان را خاص و از سایر ویلا های دیگر متمایز نماید.در لویزان هم این قائده مستثنی نیست که هرچه از متریال خاص و مدرن تر استفاده شودمی تواند بر نقش و نگار ساختمان تاثیر گذار باشد.
نحوه طراحی دکوراسیون داخلی است که باعث می‌شود حس یک سبک زندگی لوکس را القا کنند. علاوه بر ویلای دوبلکس، ویلاهای تریپلکس هم مشتریان خود را دارند که آن‌ها نیز در نوع خود، بی نظیر هستند.
اینکه نمای ویلا فلت باشد و یا  دوبلکس می تواند بسته به اعضای ساکنین بستگی داشته باشد. اکثرا کارفرمایان ترجیح می‌دهند ویلای شخصی‌شان یک ویلای دوبلکس یا اصطلاحا یک ویلای مرتفع با ویو ابدی باشد که به آن‌ها فرصت بیشتری برای لذت بردن از مناظر چشم نواز طبیعت اطراف را می‌دهد، یا در مواردی که افراد قصد سفری به شمال در یک تعطیلات کوتاه را دارند، اکثرا به دنبال اجاره کوتاه مدت یک ویلای دوبکس هستند. همچنین از لحاظ اقتصادی و هزینه های مربوط به ساخت ویلا و خرید زمین، ساخت ویلا دوبلکس صرفه اقتصادی بیشتری دارد و همچنین برای خانواده کاربردی تر استپس این ترجیح  شماست که با توجه به انتظارات خود از نمای ساختمان آن را انتخاب می کنید.

خانه دو طبقه حیاط دار تهران

در گذشته که در اقوام ایرانی جدا شدن اعضای خانواده معنایی نداشت و افراد بعد از ازدواج و مستقل شدن باز هم در خانه پدری خود زندگی می کردند و هر یک اتاقی مخصوص به خود را اختصاص می دادند. از این رو خانه های ویلایی دوبلکس سنتی حیاط دار بسیار مورد استقبال بود رفع دلیل فضای کافی و امکانات بسیار خوب عکس رودخانه ها را به صورت سنتی و ویلایی به طور دوبلکس می ساختند. در این خانه ها حریم شخصی هر یک از افراد رعایت می شد و به گونه ای که در قسمت بالای خانه انگار یک خانه مجزا ساخته شده بود اما ورودی این خانه هایی از یک در می بود.
امروزه از خانه ویلای دوبلکس بسیار استقبال می شود در مناطق شمالی کشور ویلا سازی و ساخت خانه های ویلایی رواج دارد بسیاری از افراد در قسمت ها مختلف شهر های ایران برای گذراندن اوقات فراغت خود برای رفتن به تفریح تمایل دارند و قسمتی از خانه های خود را دو طبقه می سازند تا فرزندانشان در طبقه بالا به بازی بپردازند.