نمای ویلا دوبلکس مدرن در مینی سیتی

طراحی نمای چوب پلاست ویلای دوبلکس مدرن همانند دیگر نماها تأثیر مستقیم در زیبایی ظاهری ویلا دارد که با توجه به شرایط اقلیمی منطقه و نیز نمای داخلی ویلا طراحی و اجرا می گردد. در این نوع نما تلفیقی از متریال و مصالح متنوع و مختلف به کار برده می شود و به همین دلیل هر ویلا دارای ویژگی های منحصر به فرد خود می باشد. استفاده از چوب پلاست نما ویلایی در طراحی ویلا دوبلکس مدرن از سقف های فلت و شیشه های سرتاسری و بزرگ به اضافه مکعب های تو در تو و تزئینات لوکس و سنگ های گران قیمت استفاده می شود.
در شهر مینی سیتی، استفاده از نمای چوب و چوب ترمو عواملی هستند که در برابر طوفان و بارش برف و باران مقاومت بالایی دارد و می توان از این متریال برای خاص تر کردن نمای ساختمان استفاده کرد تا از دیگر نمای ساختمان های دیگر متمایز باشد.
داشتن نور کافی و درخشندگی از دیگر مشخصه های نمای ویلای دوبلکس مدرن است. رنگ مصالح و متریال های استفاده شده در نمای ساختمان ویلا باید به گونه ای انتخاب شود که در اثر عوامل مختلفی همچون باد و باران و نور خورشید دچار تغییر نشوند. به همین دلیل، شرایط اقلیمی و جغرافیای منطقه، یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار در انتخاب مصالح ویلای دوبلکس مدرن است.

553

نمای داخلی ویلا دوبلکس در مینی سیتی

 در مینی سیتی ، نمای داخلی ساختمان مانند نمای بیرونی ساختمان باید ازمتریال محکم و با دوام استفاده شود تا در زمان هایی که زلزله و بناهای این چنینی بر ساختمان حاکم می باشد از فروریزی ساختمان در امان باشد.همچنین سازگاری نمای داخلی با کلیه اساس و تجهیزات ویلا باید با هم تناسب و هم خوانی داشته باشد. در طراحی ویلا باید به اندازه سایبان‌های روی پنجره‌ها در قسمت شمالی و جنوبی ویلا حتماً دقت شود.بسیاری از متریال و محصولات ساختمان را می توانید از شهر مینی سیتی تهیه نمایید و این شهر با ارائه متنوع ترین محصولات چوبی می تواند گزینه مناسبی برای تجهیزات ساختمانی شما باشد.

پلان ویلا دوبلکس مدرن در مینی سیتی

پلان و نقشه ویلای مدرن در مینی سیتی، با استفاده از متد و ساز و کار های جدید تاثیر زیادی در جذابیت و نمای کلی ساختمان دارد.در پلان همه پروژه های ساختمانی لازم است تا مساحت هر واحد به مترمربع ذکر شود و موقعیت و دسترسی ساختمان به جهات مختلف ویلا ذکر شود و اینکه اتاق ها و آشپزخانه ها چقدر به نور دسترسی دارند.پلان و نقشه همه ساختمان ها با یکدیگر فرق دارد و پیمان کار هر ساختمانی ایده و نما پردازی خاصی را برای ساختمان طراحی و پیاده سازی می کند.مثلا در یک نمای یک ویلا، رنگ و طرح ساختمان را متناسب با ساختار آن انتخاب می کنند.همه فضاها دارای ابعاد استاندارد با کارایی بالا هستند و دارای پنجره ها و بازشوهای عریض با دید و منظر مطلوب می‌باشند.

نمای ویلا دوبلکس با سقف شیروانی در مینی سیتی

طراحي ویلا دوبلکس با سقف شیروانی، یک نمای مدرن وبسیار زیبا که به دلیل سقف شیروانی آن برای مناطق پرباران معتدل ومرطوب کاملا ایده آل می باشد. انتخاب متریال های  نمای این ویلا، سنگ وچوب بوده که دارای مقاومت خوبی نیز دراین آب وهوا هستند. از مزایای نقشه ویلای مدرن سقف شیروانی استفاده حداکثری از بازشوها می باشد که از نور و هوای مطلوب این اقلیم بیشترین بهره را می برد که حس بسیار جذابی به افراد منتقل می کند.

لاکچری نمای ویلا مدرن در مینی سیتی

نمای ویلا لاکچری و مدرن یکی از ساخت و ساز های جدید و امروزی می باشد که می توان با استفاده از چوب پلاست و چوب ترمو نمای ویلا را در سال های زیادی ماندگار و مقاوم نگه داشت. زیرا  چوب پلاست و چوب ترمو هر دو عواملی هستند که از نفوذ موریانه ها و سوسک ها به داخل نمای ساختمان جلوگیری می کنند برای همین در بین سازندگان و مهندسان جز متریال پر طرفدار واقع شده است. امروزه نمای های لاکچری هرچه از نما و طرح های ساده تر برخوردار باشند زیباتر می باشند.طراحی نمای هر ساختمان همیشه جز یکی از مهم‌ترین قسمت‌های آن بوده است. بارها در مقالات نمادیزاین به دلایل اهمیت طراحی نما در هر ساختمانی پرداخته‌ایم. در واقع نمای هر ساختمان به عنوان اولین بخش بنا که ناظر آن را مشاهده می‌کند؛ باعث برانگیختن احساس کنجکاوی نسبت به فضای داخلی ساختمان می‌شود.