نمای ساختمان سه طبقه

 برای ساخت نمای ساختمان از چوب پلاست نما برای  ساختمان سه طبقه استفاده می کنند که امروزه این  روش  مدرن و خاص در نمای ساختمان جلوه زیبایی دارد چوب پلاست نما آپارتمان برای ساختمان ها عایق مناسبی هستند و ضد آب و ضد حرارت می باشند و در فصول سرد سال از نفوذ آب و رطوبت به داخل خود جلوگیری می کنند.
در فصل زمستان که بارندگی زیاد است اگر نمای ساختمان از جنس چوب پلاست نباشد،باعث فرسودگی متریال ساختمان می شود.نمای بیرونی ساختمان را باید به روش های زه کشی و زیر سازی مناسب پایه گذاری کنند و با استفاده از قوطی های فلزی از جابه جایی پروفیل های چوبی ممانعت کند تا پایداری داشته باشند. پس متوجه می شویم که چقدر زیر سازی درست و به موقع با استفاده از پروفیل های محکم و با کیفیت چقدر در زیبایی و دوام ساختمان تاثیر گذار می باشد.
 
553

همچنین فضای بیرون ساختمان را با استفاده از ستون های چوبی می سازند تا طول عمربالاتری داشته باشند و در زمان های دور تری نیاز به بازسازی داشته باشد.ساختمان سه طبقه باید جوری ساخته شود تا در زمان وقوع زلزله ساختمان بر اثر طبقات پایین تر اوار نشود و با به کار گیری ستون های چوبی ضد زنگ و ضد رطوبت از فروریزی ساختمان جلوگیری کند.امروزه استفاده از چوب پلاست به جای ،مصالح سیمانی و بتونی که قیمت گران تری نسبت به چوب پلاست دارند گزینه مناسبی می باشد و مهندسان و سازندگان با رقبت بیشتری از چوب پلاست استفاده می کنند زیرا هم ساختمان را مدرن تر و خاص تر می کند و هم اینکه در بودجه های خود صرفه جویی می کنند.

نمای چوبی داخل ساختمان

در زمان های گذشته و قبل از روی کار آمدن چوب پلاست از سیمان و بتون ها برای نمای ساختمان استفاده می کردند که اصلا صرفه اقتصادی نداشت اما کم کم بتون و سیمان جای خود را به چوب پلاست دادند و امروزه  برای کسانی که علاقه زیادی به استفاده از طرح های چوبی داشتند چوب پلاست گزینه مقرون به صرفه ای می باشد.چوب پلاست به کار رفته شده در ستون های داخلی ساختمان، باید با متریال قوی و استوار ساخته شوند زیرا هم به دوام ساختمان در سال های بعدی کمک بسیاری می کند و هم اینکه در زمان وقوع آتش سوزی،آتش و حرارت را از خود دفع می کند و همین مزیت ویژه ای از چوب پلاست به شمار می رود.

قیمت هرمتر مربع چوب نما

قیمت هر متر مربع چوب پلاست نما با مقادیر استاندارد بر اساس متراژ و متریال با کیفیت استفاده شده در ساختمان تعیین می گردد.
با توجه به نوسانات قیمت در بازار های ارزی و ازدیاد رقبای کاری در کسب تجارت و کسبه ، و به روز شدن متریال و پروفیل های استفاده شده در چوب پلاست قیمت چوب پلاست رو به افزایش است. برای داشتن قیمت به روز چوب پلاست می توانید با کارشناسان تولید و فروش ما در ارتباط باشید تا آنها شما را در زمینه انتخاب محصول مورد نظر و کیفیت آن در طرح های متنوع شما را یاری کنند.

قیمت چوب پلاست

قیمت چوب پلاست در صنایع مختلف متفاوت می باشد. در صورت وجود مکان مناسب و  استفاده از تجهیزات و آلاچیق های چوبی و روف گاردن چوب پلاست به زیبایی و جلوه داخل ساختمان کمک بسیاری می کند و با استفاده از آنها می توان نمای داخل ساختمان را خاص تر کرد.قیمت روف گاردن و آلاچیق های چوبی ، بسته به کیفیت متریال به کار رفته در آنها با قیمتی متفاوت ،قیمت گذاری می شوند.چوب پلاست در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد که در سایز و ابعاد مختلف طراحی می شوند بسته به کیفیتشان از قیمت های متفاوتی برخوردار هستند.مثلا قیمت فلاورباکس چوب پلاست بسته به کیفیت می تواند متغیر باشد.

 طراحی نمای ساختمان سه طبقه

در این سبک طراحی المان‌هایی مانند بالکن و گلدان بسیار مهم و حیاتی هستند. رنگ این ساختمان‌ها نه تیره هستند نه روشن. بسیار مهم است که عنصر اضافه‌ای روی نمای ساختمان وجود نداشته باشد. بنابراین اگر کولر گازی یا آنتن تلویزیون دارید، بهتر است آن‌ها را به جای دیگری منتقل کنید. ساختمان‌های قدیمی نمای ساده‌ای داشتند و این سادگی مهم‌ترین اصل آن‌ها بود. بسیار مهم است که نورپردازی این ساختمان‌ها با وسایل مخفی انجام شود و نورافکن‌ها به هیچ‌ وجه در چشم نباشند.نورپردازی ساختمان‌های غیرمسکونی باید کمی روشن و با نورهای سفید و خاکستری باشد. بد نیست اگر چند گلدان هم در نمای این ساختمان‌ها دیده شوند.