محوطه سازی باغ ویلا در نوشهر

یکی از طراحی هایی که برای محوطه سازی باغ ویلا انجام می دهیم با استفاده از چوب پلاست نما ویلایی که یک متریال مدرن و در عین حال مقرون به صرفه محسوب می شود.در مجموعه ایساتیس دیزاین محصولات پر تنوع برای استفاده آن در فضای محوطه با کیفیت های متفاوت برای شما طراحی شده است که با تهیه آن می توانید در مدت زمان های طولانی از استفاده آن بدون پوسیدگی بهره مند شوید. 
یک آبنما زیبا و منحصر به فرد می ‌تواند جذابیت بصری ویلا را به طور قابل توجهی افزایش دهد. جریان آب، صدای آرامش ‌بخش آبنما و تأثیر نور و سایه روی آب، جذابیت طبیعی و زیبایی را به محوطه ویلا می‌ بخشد و به تماشایی بودن آن کمک می ‌کند که باز هم می توانیید متریال موجود برای باغ ویلا را با قیمت مناسب از بازار نوشهر نمایندگی رسمی تولیدات چوب در ایران می باشد از مجموعه معتبر ایساتیس دیزاین تهیه نمایید.

553

محوطه سازی ویلا ارزان در نوشهر

آتشدان ها در محوطه سازی باغ معمولا با یک لمکده زیبا و کاربردی طراحی می شوند تا کاربری باغ را در فصول سرد سال بالا برند. آتشدان یک المان زیبا و یک وسیله است که برای ایجاد آتش در فضای باز و در محیط‌ های باغی استفاده می‌ شود.گمان نکنید که اگر از آتشدان های در محوطه ویلای خود استفاده می کنید متحمل هزینه زیادی می شوید! 
متریال موجود در آتشدان های چوبی از متریال سبک و ارزان قیمتی تهیه می شوند که برای شما صرفه اقتصادی دارد. این ساختار معمولاً از موادی مانند فلز، سنگ، بتن یا آجر ساخته می ‌شود و قدرت مقاومت در برابر حرارت را دارد. آتش‌دان‌ ها می‌ توانند به صورت مستقل یا به صورت جزئی از یک محوطه باغی طراحی شوند و در انواع و اشکال مختلف موجود هستند و می توانند فضایی گرم و زیبا را ایجاد کنند. کمتر کسی است که با دیدن آتشدان شیفته این المان زیبا نشود.

محوطه سازی باغ با کمترین هزینه در نوشهر

با استفاده از فلائور باکس های چوبی و آلاچیق های چوب نما می توانید هم محوطه فضای باغ خود را به زیبایی هرچه تمام برسانید و هم با الهام گرفتن از فضای طبیعت فضای باغ ویلای خود را به سادگی تزیین نمایید و با گذشت ساعت ها از ماندن در این محوطه دلچسب احساس خستگی و دل زدگی نکنید. از دغدغه های اکثر افراد طراحی باغ می باشد زیرا گمان می شود که برای داشتن محوطه زیبا و دلچسب باید هزینه های سرسام آوری برایش خرج کنیم اما این گونه نیست و به ساده ترین شکل ممکن می توانیم زیبایی باغ خود را به انجام برسانید.

محوطه سازی باغ ویلا کوچک در نوشهر

محوطه‌سازی یکی از مهم‌ترین قسمت های طراحی ویلا است که باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد. از آنجایی که محوطه هر ویلا در ابتدای ورود به ویلا بیشتر از سایر قسمت ها در معرض دید است می‌تواند بیانگر سایر ویژگی‌ها و سبک مورد استفاده در طراحی و معماری یک ساختمان باشد.  بهتر است برای محوطه‌سازی از اصول استاندارد و صحیح استفاده گردد تا در نهایت یک محیط ایده‌آل و زیبا خلق شود. به هر اندازه در زیباسازی محوطه تلاش بیشتری شود جلوه بیرونی ویلا بهتر خواهد بود و از نظر بصری می‌تواند هر بیننده‌ای را محو تماشای خود کند.

محوطه سازی ویلا لوکس در نوشهر

بهره گیری از ابزار و المان‌هایی نظیر آبنما در کنار حوضچه‌ها یا استخرهای کوچک و طراحی شده، آلاچیق‌های چوبی، پرچین‌هایی که با گیاهان مختلف و رنگین زینت داده شده‌اند، سایه بان‌‌ها و آفتابگیرها و ساخت باغچه‌های پر گل و درختکاری‌های متناسب و همچنین قرار دادن باربیکیو در قسمتی از فضا، مهم‌ترین بخش از کار طراحی و محوطه سازی تلقی می‌شود. استفاده از چوب پلاست و چوب ترمو باعث می شود تا نمای زیبا و منحصر به فردی به محوطه باغ ویلا داده شود و در چشم بیننده و افرادی که به طرح چوب متمایل هستند گزینه مناسبی به شمار بیاید.