لنداسکیپ ویلا با چوب پلاست

لنداسکیپ ویلا با چوب پلاست، لند اسکیپ در اصطلاح به عملیات محوطه سازی  ویلا و ... گفته می شود که می توان به صورت زیبایی چیدمان فضا را به دلخواه طراحی و آماده نمود، این طراحی و دکوراسیون با هماهنگی خود، زیبایی خاصی به فضا و محیط می دهد اولین و مهم ترین ویژگی چوب پلاست به عنوان متریال برای لند اسکیپ، مقرون به صرفه بودن آن است، ممکن است در ابتدا کمی به نظر گران به نظر برسد، ولی دارای مقاومت بسیار بالایی است و استفاده از آن بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد  این محصول دارای دوام و ماندگاری بالایی می باشد پس به همین منظور می توان از آن در طولانی مدت استفاده نمود. 
استفاده از چوب پلاست به دلیل مقاومت این متریال در برابر انواع حشرات مانند موریانه ها، باعث مقاومت لند اسکیپ و  دوام و ماندگاری آن می شود. استفاده از چوب پلاست، باعث افزایش مقاومت لند اسکیپ در برابر باران و نفوذ آب می شود، زیرا این محصول دارای ویژگی مهمی مثل ضد آب بودن است. به منظور کسب اطلاعات فنی در مورد این محصولات با تیم فروش مجموعه ایساتیس دیزاین تماس حاصل فرمایید.
لنداسکیپ ویلا با چوب پلاست

 چوب پلاست در لنداسکیپ

کامپوزیت های چوب پلاست محصولی است که امروزه دارای کاربرد بسیار زیادی در صنعت ساختمان و فضا سازی محیط دارد. همچنین به صورت گسترده در معماری دکوراسیون داخلی استفاده می شود این محصولات با توجه به کاربرد در هر مکانی به روش های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند.
برای تعیین نوع کف پوش استخر روباز و لنداسکیپ، انتخاب های بسیاری از لحاظ جنس، رنگ و طرح پیش روی شما قرار دارد، اما به جرات می توان ادعا کرد که بهترین گزینه برای این فضا استفاده از چوب پلاست می باشد.
از جمله مکانهایی که می توان از پروفیل چوب پلاست در آن ها استفاده نمود می توان به پیاده رو در پارک ها، کفپوش بخش پیاده رو در پلها،  کف و دیوار بالکن ها، روف گاردن، حاشیه استخر ها و اسکله ها و… اشاره نمود. 
پروفیل های چوب پلاستیک معمولا بسته به نوع کاربرد به شکل توپر و تو خالی تولید می شوند در کشور ما نیز معمولا چوب پلاست های مورد استفاده در مکان های عمومی به صورت تو خالی و طبق روش اکسترود تولید می شوند برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید. 

چوب پلاست لند اسکیپ

چوب پلاست دارای ویژگی های بسیار زیادی می باشد، این ویژگی های مناسب چوب پلاست، این محصول را به عنوان یک گزینه مناسب برای متریال لند اسکیپ تبدیل می نماید در این مطلب به بررسی ویژگی های مهمی که باعث می شود تا چوب پلاست به عنوان گزینه مناسبی به عنوان متریال برای ساخت لند اسکیپ به حساب بیاید، می پردازیم:  
  • چوب پلاست در برابر انواع اشعه ها مانند نور فرابنفش خورشید، مقاومت بالایی دارد، و این به عنوان یکی دیگر از ویژگی های چوب پلاست برای استفاده به عنوان متریال در لند اسکیپ می باشد.
  • چوب پلاست دارای مقاومت و ثبات رنگ بالا در برابر انواع تغییرات آب و هوایی است و در نتیجه در شرایط متنوع آب و هوایی به راحتی دچار تغییر رنگ و کدری یا روشنی نمی شود. 
  • چوب پلاست دارای مقاومت بالایی در برابر رفت وآمد ساکنین می باشد و به راحتی بر اثر رفت و آمد افراد، دچار ساییدگی نمی شود. برای کسب اطلاعات فنی با کارشناسان تیم فروش مجموعه ایساتیس دیزاین تماس حاصل فرمایید.