محوطه سازی ویلا در نوشهر

محوطه سازی ویلا در نوشهر، توسط مجموعه ایساتیس دیزاین که یکی از تولید کنندگان اصلی این محصولات می باشد صورت می پذیرد، امروزه محوطه سازی کف یا چوب پلاست هر مکانی دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد به همین دلیل انواع متریال گوناگونی موجود می باشد که هر کدام با توجه به ویژگی های مخصوص خود مورد استفاده قرار می گیرند، یکی از مهم ترین متریال مورد استفاده در این سازه ها چوب پلاست می باشد. با استفاده از چوب پلاست می توان سازه های مختلفی از جمله کفپوش، دیوارپوش و نمای چوبی، گلدان، نیمکت، سقف کاذب، آلاچیق، پرگولا و ... را طراحی کرد. ایساتیس دیزاین مجری و طراح تخصصی چوب پلاست جهت محوطه سازی می باشد به منظور تهیه این محصولات در نوشهر با تیم حرفه ای مجموعه در ارتباط باشید تا خریدی حرفه ای و کاربردی را در کنار مجموعه ما تجربه نمایید.
 
553

محوطه سازی ویلا با چوب پلاست در نوشهر

امروزه شاهد ویلا سازی گسترده ای در شمال کشور هستیم، این ویلا سازی ها عمدتا نیازمند متریالی بادوام و با کیفیت هستند تا در شرایط آب هوایی مرطوب و شرجی این محیط ها دارای کاربرد باشند و دچار آسیب و پوسیدگی نشوند. در محوطه سازی ویلا ها از المان های مختلفی می توان استفاده کرد که عبارتند از: آلاچیق، فلاورباکس، نیمکت و مبلمان باغی، آتشدان، پرگولا، کفپوش های چوبی و ... این المان ها باید با در نظر گرفتن فضا و دیگر المان های موجود در آن انتخاب و مورد استفاده قرار گیرد، چوب پلاست دارای ویژگی های بسیار زیادی می باشد که همین ویژگی ها سبب افزایش محبوبیت این محصول در بین تمام مصرف کنندگان گرده اید است.

چوب پلاست چیست؟

متریال اصلی تولید چوب پلاست از الیافت چوب و ترموپلاستیک ها می باشد و نام دیگر آن نیز پلی وود است. چوب پلاست از ترکیب دور ریز های چوب مانند خرده چوب ها، پسماند های کشاورزی و پسماند پلاستیکی تولید می شود. به همین علت اجرای روف گاردن  با چوب پلاست هزینه ی مناسب تری نسب به انواع بام سبز با چوب طبیعی و فرآورده های چوبی دارد. چوب پلاست قابلیت تولید در انواع گوناگون را دارد پس می تواند هر سلیقه ای را مجذوب خود کند. این محصول امروزه بین طراحان و معماران محبوبیت خاصی یافته است. همچنین از دیگر از ویژگی های چوب پلاست مقاومت در برابر نفوذ حشرات موذی، قارچ و ... می باشد. همچنین این متریال دارای مقاومت و استحکام فیزیکی بالایی نیز می باشد. پس اگر به دنبال متریال مناسب و کاربردی برای ساختن روف گاردن و عناصر زیبا سازی آن هستید بهترین انتخاب چوب پلاست است. چوب پلاست دربرابر رطوبت مقاوم بوده و ماندگاری و دوام و طول عمر بالایی دارد. نصب و اجرای چوب پلاست نیز بسیار سریع و آسان است و نیازی به پرداخت هزینه های گزاف برای نصب آن نیست. به منظور تهیه این محصولات همین حالا با شماره تلفن های مندرج در سایت ایساتیس دیزاین تمام حاصل فرمایید، تا خریدی کاربردی و حرفه ای را در کنار مجموعه ما تجربه نمایید.

ویژگی های مهم محصولات چوب پلاست در نوشهر

استفاده از چوب پلاست در محوطه سازی دارای ویژگی های زیادی می باشد که به آن می پردازیم:
  • مقاوم در مقابل رطوبت و حرارت
  • رفع سریع لکه ها بدون تغییر در وضعیت چوب پلاست
  • مقاوم در برابر پوسیدگی و ضربه
  • کمترین انبساط و انقباض
  • قابلیت ماشین کاری و فرم گیر
  • قابل شستشو با مواد پاک کننده 
  • مقاوم به سایش و خش پذیر

محوطه سازی حیاط ویلا در نوشهر

محوطه سازی در مکان هایی که در فضای باز و پر رطوبت قرار دارند باید طبق اصول و برنامه ریزی مشخصی انجام شودتا طول عمر سازه ها برای شما عزیزان تضمین گرددو به عنوان مثال در مکان هایی مانند باغ، ویلا، باغ رستوان، محوطه های خارجی ویلا، روف گاردن و ... به دلیل نوسانات آب و هوایی و شرایط محیطی باید از متریالی با مقاومت بسیار بالا استفاده نمود در انتخاب این محصولات باید قبل از توجه به زیبای به دوام و کیفیت محصول توجه نمود، تا بتوان به آسانی و در طولانی مدت بدون هیچ آسیبی از آن استفاده نمود، و همچنین باید توجه نمود که در این فضا ها از متریالی مقاوم در برابر نفوذ حشرات موذی و کپک، قارچ که از رطوبت به وجد می آیند، انتخاب نمود با در نظر گرفتن این موضوع می توان با خیالی آسوده سالیان سال از این محصولات استفاده نمود.  با در نظر رفتن این دلایل انتخاب چوب پلاست می تواند گزینه عالی باشد زیرا این متریال دارای مقاومت و طول عمر بسیار بالا در برابر شرایط گفته شده می باشد. به منظور تهیه این محصولات با تیم حرفه ای مجموعه ایساتیس دیزاین در ارتباط باشید تا خریدی حرفه ای و کاربردی را تجربه نمایید.

فضا سازی باغ و ویلا در نوشهر

همانطور که می دانید ساخت و ساز ویلا ها با سرعت زیادی در کشور رو به افزایش است. محوطه سازی ویلا و طراحی دکوراسیون آن نیز نکته مهمی برای صاحبان این ویلا ها می باشد. به طوری که امروزه شاهد محوطه سازی های بسیار جذابی در ویلا ها هستیم. اکثر ما نما ها و سازه های چوبی برای محوطه سازی و دکوراسیون را بسیار دوست می داریم چرا که حس بودن در طبیعت و سر سبزی و سرزندگی را برای ما تداعی می کند. و همانطور که شاهد هستیم در اکثر ویلا ها از نما ها و سازه های چوبی در ویلا ها استفاده می شود. برای پوشش کف حیاط ویلا بهترین و زیبا ترین نوع کفپوش، کفپوش های چوبی هستند و برای اینکه این کفپوش ها در طول سالیان طولانی استفاده دچار پوسیدگی، شکستگی و ... نشوند بهتر است با استفاده از متریال چوب پلاست ساخته شوند. از دیگر ایده ها برای محوطه سازی ویلا ها استفاده از گلدان یا فلاور باکس های چوب پلاست است. این گلدان ها بهترین نوع برای رشد گل و گیاهان بوده و در طول آبیاری مداوم هیچگونه آسیبی نخواهند دید. روف گاردن یا بام سبز نیز یکی از بخش های بسیار جذاب منازل و ویلا ها محسوب می شوند. 

طراحی و محوطه باغ در نوشهر

محوطه سازی و طراحی فضای سبز امروزه یکی از مهمترین بخش های طراحی ساختمان است. در واقع محوطه سازی استفاده از عناصر مناسب و چیدمان هوشمندانه در کنار یکدیگر است. محوطه سازی ساختمان شامل قسمت های مختلفی از جمله انتخاب کفپوش مناسب، پوشش گیاهی متناسب با اقلیم، نورپردازی و مبلمان فضای باز است. عناصر محوطه سازی با چوب پلاستیک، شامل نرده و نرده چوبی پلاستیکی، باکس گل چوبی پلاست و ... می شود، پروفیل های چوبی پلاست را به دلیل مقاومت بالایی که در برابر تغییرات آب و هوایی دارند، می توان در هر فضایی از جمله ساختمان، روف گاردن، ویلا، باغ و ... در طولانی مدت استفاده نمود، محوطه سازی در فضاهای باز مانند باغ، ویلا، باغ رستوران، روف گاردن و ... انجام می شود. بر این اساس برای محوطه سازی این فضاها باید از مصالحی استفاده کرد که در برابر تمامی شرایط آب و هوایی مقاومت خوبی داشته باشد. که در نتیجه چوب پلاست  بهترین گزینه و راه حل است. در طراحی سبز و منظره می توان از مواد مختلفی استفاده کرد. اما در انتخاب متریال باید به این نکته توجه کرد که متریال انتخاب شده برای محوطه سازی در مقابل شرایط آب و هوایی مختلف قبل از زیبایی دوام و پایداری بالایی دارد. علاوه بر این، یکی از مهمترین ارکان در انتخاب متریال فضای باز، استفاده از موادی است که در برابر حشرات مقاوم بوده و سالیان سال بدون پوسیدگی قابل استفاده باشند. برای تهیه این محصولات با تیم حرفه ای مجموعه ایساتیس دیزاین در ارتباط باشید تا خریدی حرفه ای و کاربردی را در کنار ما تجربه نمایید.