محوطه سازی ویلا با چوب پلاست

محوطه سازی ویلا با چوب پلاست، امروزه طراحی محوطه و فضا سازی در معماری و طراحی دکوراسیون داخلی دارای اهمیت بسیار ویژه ای می باشد. که به صورت کسترده از متریالی مانند چوب پلاست در این امر بهره می برند. محصولات چوب پلاست در محوطه سازی چه داخلی و چه خارجی بسیار پرکاربرد هستند. این محصولات از مواد بازیافتی تولید می شود، به همین دلیل این محصولات، محصولات سبز می نامند به همین منظور می توان در صورت نیاز مجددا آن را به چرخه بازیافت برگردانند و از آن بارها استفاده نمایید. این محصول یکی از پرکاربرد ترین متریال مورد استفاده در تولید انواع المان های مناسب محوطه سازی می باشند.
 
553

به صورت کلی چوب پلاست محصولی کاربردی، بادوام، مقاوم در برابر تغییر رنگ و عوامل خارجی مانند حشرات، پوسیدگی، رطوبت، اشعه ماوراء بنفش و شرایط نامساعد آب و هوایی هستند که امروزه دارای کاربرد بسیار زیادی می باشد. همچنین بهتر است بدانید امروزه نمای بیرونی ساختمان نه تنها از نظر زیبایی بلکه از نظر دوام نیز باید مورد بررسی قرار بگیرد. طیف رنگی کامپوزیت های نماپوش مانند تمامی محصولات چوب طبیعی و حتی متنوع تر می باشد و دارای پیگمنت رنگی قوی هستند که تا سالیان سال بدون تغییر برای شما مورد استفاده هستند. نماپوش چوب پلاست از نظر کیفیت بسیار ماندگار هستند و به راحتی آسیب نمی بینند. جهت تهیه این محصولات با شماره تلفن های مندرج در سایت ایساتیس دیزاین تماس حاصل فرمایید. 

نماي چوب پلاست  

نصب و اجرای چوب پلاست در محوطه سازی ساختمان بسیار آسان و کاربردی است و نیاز به نگهداری و تعمیر خاصی مانند چوب طبیعی ندارند. تمیز کردن آنها بسیار آسان و با آب و شوینده های معمولی انجام پذیر است. محصولات چوب پلاست دارای طرح و ابعاد متنوعی می باشند و شما عزیزان می توانید به آسانی این محصولات را طبق نظر و سلیقه شخصی خود سفارش دهید و از آن ها به راحتی استفاده کنید. امروزه یکی از شیوه های نوین و مدرن جهت ساخت و ساز، به کارگیری محصولات چوب پلاست در نمای خارجی و داخلی ساختمان ها می باشد. این دیوارپوش های زیبا و جذاب، حس و بوی چوب طبیعی را القا می کنند و همچنین دارای ویژگی نصب آسان می باشد و نیز این محصولات به دلیل تنوع بسیار بالای پروفیل ها جهت کاربردهای مختلف طرفداران زیادی دارند.   از ویژگی های مهم این محصولات مقاومت بسیار بالا در برابر نوسانات جوی و محیطی است و دارای طول عمری بسیار بالا می باشد در صورت نیاز می توان به راحتی آن را به چرخه بازیافت برگرداند و مجددا از آن استفاده نمود به همین منظور دوستدار طبیعت بوده و به محیط زیست هیچگونه آسیبی وارد نمی کند.  

ویژگی های مهم چوب پلاست در نما سازی

استفاده از چوب پلاست در نما سازی دارای ویژگی های بسیاری می باشند که در ادامه به موارد مهمی از آن ها اشاره خواهیم نمود با ما همراه باشید.
  • چوب پلاست را می توان عایقی مناسبی برای اشعه و امواج رادیو مغناطیسی دانست.
  • چوب پلاست را می توان عایقی مناسب در برابر گرما، سرما، صوت و نور های بسیار زیاد دانست.
  • چوب پلاست در برابر نوسانات دمایی محیط دارای مقاومت بسیار بالایی می باشند.
  • چوب پلاست در برابر نفوذ حشرات موذی مانند موریانه و یا حتی قارچ و باکتری تا حد زیادی دارای مقاومت می باشد.
  • چوب پلاست در برابر آتش و دمای بسیار بالا دچار دفرمگی و آتش سوزی نمی شوند.
  • چوب پلاست دارای مقاومت بسیار بالا در برابر ضربه، فشار و ترک خوردگی می باشد

نصب و اجرای نما چوب پلاست

نصب و اجرای نما چوب پلاست امری بسیار آسان و کاربردی می باشد، اما عمدتا نیازمند تجربه و استفاده از متریال کاربردی است، نصب اصولی و استاندارد محصولات چوب پلاست به ویژه نما، می توانند تا حد زیادی طول عمر سازه را برای شما عزیزان افزایش داده و تا سالیان سال برای شما دارای کاربرد باشد. تیم مجموعه ایساتیس دیزاین در کنار شماست تا خریدی کاربردی و طبق نیاز شما در دسترس قرار بگیرد و نصابان حرفه ای مجموعه با در نظر گرفتن زیر سازی مناسب و استفاده از ابزارآلات جدید می توانند حتی عمر سازه را افزایش داده و زیبا ترین سازه را به شما عزیزان هدیه دهید.
بهتر است بدانید در نصب و اجرای این محصولات باید نکات زیادی را در نظر گرفت که در این مطلب به شما عزیزان توضیح می دهیم: 
اولین نکته بسیار مهم در مورد نصب این محصولات باید از تراز بودن زیر سازی اطمینان کسب کنید، این امر بدون در نظر گرفت استاندارد می توانند که امری بسیار ضروری می باشد، نمایی زیبا و کاربردی را به شما عزیزان هدیه می دهد. کامپوزیت های چوب پلاست عمدتا دارای قابلیت جا به جایی دارد به صورت که می توان آن ها را به آسانی در صورت نیاز تعویض و یا تعمیر نمود. محصولات چوب پلاست برعکس چوب طبیعی نیازمند نگهداری خاصی نیستند و می توان با آب و مواد شوینده معمولی آن ها را تمیز نمود. به صورت کلی این محصولات چرخه هزینه های موجود را تا حد کنترل می کند. چنانچه قصد تهیه این محصولات را دارید با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید تا خریدی کاربردی و بسیار مقرون به صرفه را تجربه نمایید.

مزایای استفاده از چوب پلاست  

محصولات چوب پلاست دچار آسیب هایی مثل ترک و شکست نمی شوند، به همین دلیل استفاده از آن به عنوان نماپوش در صنعت ساختمان سازی رونق چشمگیری دارد.  محصولات چوب پلاست در برابر پوسیدگی ناشی از قرارگیری در مجاورت آب و نفوذ حشرات موذی کاملا مقاوم هستند و نیز در برابر رطوبت مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می دهند.  سبک وزن بودن و انعطاف پذیری بالا از دیگر ویژگی های محصولات چوب پلاست است به همین دلیل می توان آنها را به هر شکل و ابعاد دلخواهی تبدیل کرد نماپوش ها در رنگ ها و طرح های مختلف تولید می شوند.  این محصولات در برابر اشعه ی ماورای بنفش و آب و هوای نامساعد و حرارت بالا و تحمل بالا در برابر فشار را دارا می باشند. 

سوالات متداول

تفاوت قیمت چوب پلاست با چوب طبیعی به چه صورتی می باشد؟
چوب پلاست نسبت به چوب طبیعی حدودا ۳۰ درصد ارزانتر است و هزینه های نگهداری آن نسبت به چوب طبیعی بسیار پایین تر می باشد.
مقاومت چوب پلاست در برابر حرارت چقدر می باشد؟
چوب پلاست دارای قابلیت کند سوزی می باشد و با قرارگیری در مجاورت اجسام داغ تا به درجه مشخص دچار آسیب نمی شود. اما با قرار گیری در دمای خیلی بالا ممکن است دچار دفرمگی شود.
طول عمر محصولات چوب پلاست چقدر می باشد؟
طول عمر مفید این محصولات با توجه به اصول و استاندارد های تعیین شده برای آن حدود 10 سال تخمین زده شده است.
آیا این چوب پلاست دارای مقاومت در برابر رطوبت می باشد؟
چوب پلاست ضد آب و رطوبت می باشد به همین دلیل می توان از آن در هر مکانی حتی در مناطق شرجی نیز استفاده نمود.
آیا چوب پلاست برای محوطه سازی متریالی مناسب می باشد؟
چوب پلاست با توجه به ویژگی و مزایای منحصر به فرد خود می تواند در هر مکانی مورد استفاده قرار گیرد.
آیا این محصولات دارای ویژگی خمشی می باشد؟
این محصولات دارای خمشی بیشتری نسبت به چوب طبیعی هستند.
آیا این محصولات نیاز به نگهداری خاصی دارند؟
این محصولات نیاز به نگهداری خاصی مانند چوب طبیعی ندارند به همین دلیل نگهداری آسانی دارند و طول عمر این محصولات نسبت به چوب طبیعی بسیار بیشتر می باشد.