قیمت کامپوزیت چوب پلاستیک

قیمت کامپوزیت چوب پلاستیک در مجموعه ایساتیس دیزاین مناسب می شود.
ایساتیس دیزاین ارائه دهنده انواع محصولات چوب پلاست و مجری تخصصی چوب پلاست جهت اجرای سازه های مختلف چوبی از جمله کفپوش، نما و دیوارپوش، نیمکت، آلاچیق، سقف کاذب، طراحی روف گاردن و ... می باشد.
جهت خرید انواع پروفیل چوبی و طراحی و اجرای انواع سازه های چوب پلاست با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

کامپوزیت چوب پلاستیک چیست

کامپوزیت چوب پلاستیک یکی از موارد پرکاربرد در صنعت ساختمان و طراحی دکوراسیون می باشد. استفاده از کامپوزیت چوب پلاستیک می تواند ظاهر زیبا و جذابی به فضای داخلی و نمای بیرونی ساختمان شما ببخشد. در اجرای سازه های مختلفی از پروفیل های چوب پلاست یا چوب پلاستیک می توان استفاده کرد. کامپوزیت چوب پلاستیک یکی از فراورده های چوبی متشکل از خرده چوب و مواد پلاستیکی و پلیمری است که کیفیت و دوام بسیار بهتری نسبت به چوب طبیعی دارد. از مهم ترین ویژگی های کامپوزیت های چوب پلاستیک می توان به ضد آب بودن و مقاومت آن ها در برابر آب و رطوبت اشاره کرد. به دلیل استحکام و دوام بالای این کامپوزیت ها از آن ها در فضای داخلی ساختمان به عنوان کفپوش، دیوارپوش، کفپوش پله و ... و در فضای باز بیرون ساختمان جهت ساخت سازه ها و المان های مختلف استفاده می شود. با استفاده از کامپوزیت چوب پلاستیک نگرانی از بابت هزینه تعمیر و نگهداری آن نداشته باشید هم چنین می توانید آن را با استفاده از مواد شوینده به راحتی تمیز کنید بدون آنکه دچار ترک خوردگی، پوسیدگی و دیگر آسیب ها شوند.
 
قیمت کامپوزیت چوب پلاستیک

کاربرد کامپوزیت چوب پلاستیک

اجرای روف گاردن

چوب پلاست امروزه یکی از متریال های اصلی و محبوب و پرکاربرد در محوطه سازی روف گاردن می باشد. از چوب پلاست جهت نمای روف گاردن، کفپوش، ساخت آلاچیق، نیمکت و ... استفاده می شود. استفاده از کامپوزیت چوب پلاستیک در روف گاردن در کنار گیاهان سبز هماهنگی و هارمونی بسیار جذابی خلق می کند. از مهم ترین المان ها در طراحی روف گاردن با استفاده از چوب پلاست ساخت آلاچیق است.  ساخت آلاچیق روی پشت بام در روف گاردن به زیبایی هرچه بیشتر آن کمک می کند.

کفپوش چوب پلاست

کفپوش های چوب پلاست امروزه یکی از باکیفیت ترین و با دوام ترین نوع از کفپوش ها هستند که با استقبال زیادی روبرو شده اند. از جمله موارد کاربرد کفپوش های چوب پلاست می توان به فضای دور استخر اشاره کرد. جهت کفسازی دور استخر انتخاب کفپوش مناسب و ضد آب بسیار مهم است و بهترین کفپوش برای دور استخر کفپوش چوب پلاست است. این کفپوش ها علاوه بر کیفیت و دوام بالا ظاهر چوبی و جذابی داشته و دارای قیمت مقرون به صرفه ای هستند.

نمای چوب

امروزه افراد به سمت استفاده از مصالح و المان های مدرن برای ساختمان خود رفته اند. نمای چوبی یکی از المان های مدرن جهت طراحی دکوراسیون ساختمان ها می باشد. بهترین مصالح برای نمای بیرونی ساختمان ها چوب پلاستیک است. نمای چوب پلاستیک در برابر انواع شرایط آب و هوایی، سرما، گرما، صوت، رطوبت و ... مقاوم است و از دیواره ی اصلی ساختمان محافظت می کند. پرگولای چوبی، آلاچیق چوبی، سونا خشک، فلاورباکس و ... از دیگر کاربرد های کامپوزیت چوب پلاستیک می باشد.سوالات متداول چوب پلاست
آیا چوب پلاست نسبت به نفوذ  حشرات موذی و یا قارچ و کپک دارای مقاومت می باشد؟
کامپوزیت چوب پلاست اگر طبق استاندارد مطلوب تولید شده باشد در برابر موریانه و حشرات و یا قارچ و کپک مقاوم است و این عوامل سبب تخریب آن نمی شوند.
مقاومت محصولات چوب پلاست در برابر ورود انواع ضربه چگونه می باشد؟
به صورت کلی مقاومت این محصولات در برابر ضربه نسبت به دیگر محصولات چوبی بیشتر است.
آیا چوب پلاست نسبت به تغییرات دمایی تغییر می کند ؟
چوب پلاست حدود 2 میلیمتر دارای تغییرات می باشد.
پس از چه مدت محصول سفارش داده شده به دست مشتری می رسد؟
مدت زمان تحویل ای محصولات چوب پلاست به موجودی انبار، نوع سفارش، مقدار سفارش و… بستگی دارد.