چوب پلاست کف دور استخر

چوب پلاست کف دور استخر یکی از محصولات شرکت ایساتیس دیزاین است.
از ویژگی های مثبت ومهم ویلا های لاکچری این است که حتما ویلا شامل این گزینه با شرایط عالی باشد و چون یکیار امکانات رفاهی و تفریحی مناسب برای افراد است. ما اینجا لازمه های آن را ذکر می کنیم.
برای پیاده سازی و اجرای مناسب کف پوش دور استخر و هزینه های طراحی و قیمت مواد اولیه لازم است که از جمله می توانیم موارد زیررا نام ببریم.
سرامیک، پارکت، کاشی مقرون به صرفه و از طرفی زیبا و تشکیل در مواردی مختلفی از جمله نوع کف پوش دور استخر می باشد.
نوع چوب پلاست مصرفی در نمای کف دور استخر ویلا بسیار اهمیت داردو بسته به تراکم و ابعاد کف دور استخر متفاوت است که در انتخاب آن باید دقت کافی داشت و قبل از خرید با فروشنده مربوطه مشورت کرد تا محصولی که استفاده می شود و رضایت کامل به همراه داشته باشد.
 
553

چوب پلاست استخر

از مزایای استفاده از چوب پلاست برای دور استخر به موارد زیر اشاره می کنیم:
  • در فضای باز می توان از آن استفاده کرد.
  • یک متریال مدرن و زیبا محسوب می شود.
  • در برابر نور خورشید تغییر رنگ نمی دهد.
  • بسیار با دوام و طول عمر و ماندگاری بالایی دارد.

چوب پلاست دور استخر

پروفیل های چوب پلاست و مواد تشکیل دهنده آن از پلیمر های ترموپلاستیک و خرده چوب هستند که از نظر ظاهری شبیه چوب طبیعی هستند.اما خصوصیات و نکات مثبتی که دارد بسیار بیشتر و چشم گیرتر از چوب طبیعی است.
پروفیل های چوب پلاست به خاطر نوع ترکیباتش برای دور استخر یک گزینه ای ایده آل می تواند باشد.

کفپوش پلاستیکی دور استخر

مواد اولیه و جنس اکثر این نوع کف پوش ها پلاستیک فشرده است و این کف پوش ها با توجه به سلیقه متفاوت افراد و نوع نیازشان از کفپوش پلاستیکی دور استخر با طرح و رنگ های مختلفی استفاده می شود. طرح استفاده شده از این نوع کف پوش ها با پوشش پلاستیکی نازک است که این امر موجب کمتر صدمه دیدن و لیز خوردن افراد می شود که خود دارای اهمیت بالایی است.
طرح اکثر این کف پوش ها مشبک است که به صورت ابعاد مربع شکل در بازار تولید و عرضه می شوند. یکی دیگر از این نوع کف پوش های پلاستیکی دور استخر به صورت رولی یا متری عرضه می شود و به دست مشتریان می رسد.
از مزایای استفاده از کف پوش های پلاستیکی دور استخر به موارد زیر اشاره می کنیم.
  • جلوگیری از سر شدن زمین و زمین خوردن افراد و صدماتی که افراد ممکن است در حین زمین خوردن دچارش شوند.
  •  باعث جلوگیری از تجمع آب در کف استخر می شود.
  • از تغییرات دمای محیط جلوگیری می کند. یعنی وقتی افراد در فصل گرما و بالا رفتن دمای هوا زمین داغ می شود از سوختگی پای افراد جلوگیری می شود و یک عامل دیگر برای متعادل نگه داشتن دمای کف دور استخر می شود.
  • چوب پلاست باعث جلوه بخشی کف دور استخر می شود.
  • جلوگیری از هدر رفتن آب دراستخر های کشاورزی می شود.