نمای چوب پلاست کف

چوب پلاست کف در بسیاری از موارد می تواند برای ساختمان ما نقش مهم و اساسی  ایفا کند.چوب پلاست کف قبل از عملیات نصب باید زیر سازی قوی و استواری داشته باشد که این زیر سازی را می توان با استفاده از قوطی های فلزی انجام داد تا از جا به جایی پروفیل های چوب پلاست جلوگیری کند. اگر نمای چوب پلاست کف با استفاده از چوب پلاست پیاده سازی شود می تواند در برابر بسیاری از عوامل رطوبتی و حرارتی مقاومت بالایی داشته باشد و تا زمان های طولانی دیگر بدون پوسیدگی و تخریب به خوبی از ان بهره مند شد. 
ضخامت کم برای نصب چوب پلاست کف بسیار مناسب می باشد.
اما باید این شرایط هم در نظر گرفت که ضخامت کم چوب پلاست کف به معنای بی دوام بودن آن نمی باشد بلکه باید در عین ظریف کاری از استواری و مقاومت بالایی برخوردار باشد.
 

553

مطالب مرتبط : چوب پلاست کف

چوب پلاست قیمت

چوب پلاست بسته به متریال و کیفیت و جنس آن از قیمت های متفاوتی برخوردار می باشد.هرچه ضخامت کیفیت چوب پلاست بیشتر باشد در نتیجه از قیمت بیشتری برخوردار می باشد.چوب پلاست در مصارف و صنایع مختلف می تواند دچار نوسان و تغییر قیمت داشته باشد.
قیمت تایل چوب پلاست بسته به ابعاد ان در محصولات قرنیز چوبی، آلاچیق چوبی ،روف گاردن های چوب پلاست از قیمت های متفاوتی برخوردار است.

قیمت هرمتر مربع چوب نما

قیمت هر متر مربع چوب نما در مقدار های استاندارد بسته به کیفیت های متفاوت آن از قیمت های ارزان و مقرون به صرفه ای برخوردار می باشد.چوب ترمو و چوب پلاست هر دو به خاطر ساختار شان که از جنس حرارت است در مقابل بسیاری از عوامل محیطی مقاوم است و می تواند رطوبت و گرما را از خود دفع کند.
به دلایل متفاوتی از جمله تغییر قیمت ارز، متفاوت بودن میزان موجودی آن در بازار، تورم دائما نوسان دارد.البته چوب ترمو در کارخانه، به دلایلی همچون دست به دست شدن توسط افراد متفاوت و حمل و نقل به مکان های گوناگون، کم تر از بسیاری از شرکت های عرضه کننده ی چوب ترموود می باشد.قیمت ترموود تایل و استخر نیز به مواردی مثل میزان متراژ درخواستی بسیار وابسته است.

نمای چوبی داخل ساختمان

نمای چوب در داخل ساختمان که از ستون های چوبی بسیار با دوامی تشکیل شده است می تواند با استفاده از چوب پلاست و یا چوب ترمو ساخته شود و باید طوری متریال آن ساخته شده باشد که در برابر زلزله و عوامل محیطی دیگر با دوام باشد.
ستون های چوبی داخل ساختمان با استفاده از زیرسازی های قوی و مقاوم می تواند ساختمان را تا سالیان سال محکم و پا برجا نگه دارد و عملیات بازسازی را  تا سال های دور تر به تاخیر و تعویق بیندازد.
در نمای چوبی داخل ساختمان که از پله های چوبی تشکیل شده است می تواند از حصار ها و نرده های چوبی با دوامی ساخته شود تا هم حفاظ مناسبی برای ایمن کردن پله بسازد و هم از نظر جلوه و زیبایی نمای ساختمان را خاص و منحصر به فرد نماید.