قیمت لوور چوب پلاست

قیمت لوور چوب پلاست، به عوامل متعددی بستگی دارد به عنوان مثال در هر مکانی که این لوور ها استفاده می شوند متراژ، طول و عرض، ارتفاع و رنگ طرح مورد نظر دارای تفاوت می باشد به همین منظور نمی توان قیمتی دقیق و ثابت برای آن در نظر گرفت عمدتا قیمت این محصولات بعد از انتخاب نوع کامپوزیت و بعد از نصب اجرا محصول مورد بررسی قرار می گیرد. 
چنانچه قصد تهیه انواع محصولات چوب پلاست به ویژه انواع لوور های زیبا و با کیفیت را دارید برای دریافت اطلاعات و همچنین استعلام دقیق قیمت محصول با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید تا خریدی با کیفیت و بسیار مقرون به صرفه را با تیم حرفه ای مجموعه ایساتیس دیزاین تجربه نمایید.
 
553

لوور چوب پلاست

می توان گفت لوور در اصل نوعی سایبان یا آفتاب گیر می باشد با تیغه های عمودی، افقی یا زاویه دار که برای تنظیم و کنترل نور،صدا و یا حرارت مورد استفاده قرار می گیرد. تیغه های لوور می توانند ثابت یا قابل تنظیم باشند. لوور چوبی از مصالحی مانند چوب پلاست و ترمووود ساخته می شود که پروفیل های آن در انواع مقاطع تولید می شوند این محصولات به شدت در مقابل ورود صدا و نور به محل زندگی شما جلوگیری می کند و می توانند آرامش شما را در محل زندگی و کارتان فراهم آورد.
لوور چوب پلاست در کنار زیبایی خاص، مزایای بسیار زیادی به همراه دارند لوورها با هدف زیباسازی، جریان هوا، جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید، تنظیم میزان نور ورودی به فضا، جلوگیری از ورود آب باران به فضای داخلی و صرفه جویی در مصرف انرژی در ساختمان ها کاربرد دارد. شما عزیزان می توانید به آسانی و در صورت نیاز انواع این محصولات را با قیمتی مناسب و بسیار مقرون از مجموعه ایساتیس دیزاین تهیه نمایید.

ویژگی لوور چوب پلاست 

این محصول دارای ویژگی های بسیار زیادی می باشند که در ادامه به مواردی از آن ها اشاره خواهیم نمود:
  • این محصولات ساختاری ورقه ای و تیغه ای دارند به همین منظور به آسانی قابل تمیز شدن می باشند.
  • در صورت آسیب دیدگی در هریک از قسمت های لوور، این امکان وجود دارد که قسمت آسیب دیده به راحتی جدا، تعمیر یا تعویض شود.
  • این محصول دارای وزنی سبک جهت اجرا در هر مکانی می باشند.
  • به دلیل استفاده از پیگمنت های رنگی در این محصولات می توان به آسانی آن را در هر رنگی با توجه به سلیقه مشتری تولید نمود.
  • این محصولات دارای ویژگی های مانند مقاومت در برابر حریق، ضد قارچ بودن، قابلیت نصب آسان، حمل آسان، قابلیت بازیافت، تنوع رنگ بالا و ابعاد و اندازه های مختلف را دارا می باشند.
  • این محصولات با توجه به متریال چوب پلاست دارای طول عمر بسیار بالایی هستند.
  • لوور چوب پلاست را می توان به آسانی و با هر مواد شوینده تمیز بدون آسیب تمیز نمود.
چنانچه قصد تهیه انواع محصولات چوب پلاست را دارید با شماره تلفن های مندرج در سایت ایساتیس دیزاین ارتباط برقرار نمایید.