پروفیل لوور چوب پلاست

 بیشتر بدانید: چوب پلاست
پروفیل لوور چوب پلاست، لوور در اصل نوعی سایبان یا آفتاب گیر می باشد با تیغه های عمودی، افقی یا زاویه دار که برای تنظیم و کنترل نور، صدا و یا حرارت مورد استفاده قرار می گیرد. لوور چوب پلاست در کنار زیبایی خاص، مزایای بسیار زیادی به همراه دارند لوورها با هدف زیباسازی، جریان هوا، جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید، تنظیم میزان نور ورودی به فضا، جلوگیری از ورود آب باران به فضای داخلی و صرفه جویی در مصرف انرژی در ساختمان ها کاربرد دارد. به همین منظور پروفیل های لوور چوب پلاست می توانید از طریق سایت ایساتیس دیزاین اقدام نمایید تا خریدی کاربردی و مقرون به صرفه را در کنار تیم ایساتیس دیزاین تجربه نمایید.
 
553

لوور چوب پلاست

این محصول تولید شده با چوب پلاست دارای تیغه های زاویه دار که برای تنظیم و کنترل نور، صدا و یا حرارت می باشد، امروزه لوور چوب پلاست را می توان از متریال گوناگونی تولید نمود، اما چوب پلاست با توجه به ویژگی های که دارد می تواند گزینه ای مناسب برای شما باشد این محصولات به آسانی تمیز و پاکیزه می شوند و دارای طول عمر بسیار زیادی می باشند پس به آسانی  در طولانی مدت می توانید از آن استفاده نمایید.
بهتر است بدانید چوب پلاست از پروفیل های جداگانه ای تولید می شود به همین منظور نیز در صورت آسیب دیدگی در هریک از قسمت های لوور، این امکان وجود دارد که قسمت آسیب دیده به راحتی جدا، تعمیر یا تعویض شود، به دلیل استفاده از رنگ دانه های با کیفیت در این محصولات می توان به آسانی آن را در هر رنگی با توجه به سلیقه مشتری تولید نمود، این محصولات دارای ویژگی های مانند مقاومت در برابر حریق، ضد قارچ بودن، قابلیت نصب آسان، حمل آسان، قابلیت بازیافت، تنوع رنگ بالا و ابعاد و اندازه های مختلف را دارا می باشند، این محصولات بسیار زیبا و کاربردی می باشند و می تواند در کنار مزایایی که دارند به شما فضایی زیبا و منحصر به فرد را هدیه دهند.

اجرای لوور چوب پلاست

لوورهای چوب پلاست را عمدتا با هدف زیباسازی، جریان هوا، جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید، تنظیم میزان نور ورودی به فضا ، جلوگیری از ورود آب باران به فضای داخلی و صرفه جویی در مصرف انرژی در ساختمان استفاده می کنند. و نیز می توان از این سازه جهت پوشاندن تاسیسات و عیب های موجود در زیر سقف استفاده نمود، مجموعه ایساتیس دیزاین ، آماده طراحی و ساخت انواع سازه های آربور و لوور چوب پلاست در کرج و تهران برای مشتریان گرامی می باشد. 
لوور چوب پلاست، در بین تمام مصرف کنندگان و سازندگان دارای محبوبیت بسیار زیادی می باشد، این محصولات را عمدتا از جنس چوب پلاست بوده و بر روی نما و یا سقف آلاچیق ها کاربرد دارد. اجرای لوور چوب پلاست بدلیل دوام بالا، القای حس گرمابخشی به محیط و سازگاری با منطقه بسیار قابل توجه می باشد. لوور چوب پلاست می تواند گزینه ای مناسبی برای طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی شما باشد، این نوع سازه بسیار ساده و اقتصادی می باشد. جهت خرید و یا اجرای لوور چوب پلاست می توانید با شماره های کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید.