فروشگاه چوب پلاست 

فروشگاه چوب پلاست در کرج مجموعه ایساتیس دیزاین می باشد که خدمات خود را کرج و تهران و شهرهای اطراف ارائه می دهد. این مجموعه به عنوان نمایندگی فروش انواع کامپوزیت چوب پلاست در این زمینه فعالیت می کند. این محصولات که ترکیبی از چوب و پلاستیک و سایر مواد افزودنی می باشد بهترین کاربرد را در ساخت نما و سایر موارد شامل نرده، سقف، دیوار پوش، کفپوش و... ارائه می دهد.

همچنین پروفیل های چوب پلاست عرضه شده در ایساتیس دیزاین علاوه بر تنوع رنگ، استحکام و زیبایی چوب، قابلیت عایق بودن و نفوذناپذیری دربرابر رطوبت، قارچ و حشرات را داراست و درمقابل آتش مقاوم و کاملا قابل بازیافت می باشد. به همین منظور چوب پلاست به عنوان جایگزینی مناسب برای مصالح سنتی مورد مصرف در ساختمان سازی(سنگ و آجر)، مبلمان شهری و اداری (چوب،MDF و فلز) و خودروسازی استفاده می شود.

فروشگاه چوب پلاست 

چوب پلاست و قیمت آن

 چوب پلاست به دلیل ساختاری که دارد، غالباً به ضد آب سازی، روغن کاری و یا نگهداری خاصی نیاز ندارد، اگرچه شایان ذکر است که سرانجام محو و خراشیده می‌شود و به طور معمول نمی‌توان آن را با روغن یا لکه گیر‌های چوب مجدداً لگه‌گیری کرد و آن را رنگ کرد. بسیاری از این محصولات همراه با ضمانت هستند، با توجه به تغییرات در کیفیت و ترکیب بین محصولات مختلف ایده بسیار خوبی است که گارانتی آن را پیش از خرید با دقت بررسی کنید تا بطور دقیق و کامل در مورد آن نگهداری از آن اطلاعات کسب کنید.

خرید چوب پلاست 

با توجه به این که محصولات چوب پلاستیک متشکل از پودر چوب و پلیمر می باشد لذا این تولیدی سعی کرده است تا با استفاده از پلیمر نو کیفت خودرا با ثابت نگه داشتن قیمت افزایش دهد و حتی با افزایش پلیمر خواص مکانیکی و مقاومت های پروفیل های چوب پلاست خود را افزایش دهد.یکی از معیار های مهم در انتخاب پروفیل های چوب پلاست ، آگاهی و اطلاع از لیست قیمت چوب پلاست به منظور بهره مندی از محصولات می باشد .امروزه با توجه به نوسانات ارزی و مشکلات تهیه مواد اولیه ، شاهد طیف های مختلفی از قیمت چوب پلاستیک در بازار می باشیم که قطع به یقین قیمت چوب پلاست رابطه مستقیمی با کیفیت آن دارد.
جهت استعلام قیمت انواع محصولات چوب پلاست می توانید با شماره تلفنهای درج شده در سایت تماس حاصل نمائید.

فروش چوب پلاست 

فروش چوب پلاست با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در ایساتیس دیزاین امکان پذیر می باشد. همان طور که گفتیم، چوب پلاست ماده‌ای کامپوزیتی است که از الیاف چوب، پلاستیک و سایر مواد پرکننده معدنی تهیه شده است. این ماده‌ی کامپوزیت را می‌توان به گونه‌ای ساخت که طرح و بوی آن دقیقاً مشابه چوب باشد، با این تفاوت که نسبت به حشرات و پوسیدگی مقاومت بیشتری دارد، تکه تکه نمی‌شود و به اندازه نگهداری از چوب‌های طبیعی نیاز به توجه ندارد.
چوب پلاست می تواند نما و کاربردی عالی برای شما در بر داشته باشد که سبب تضمین کار در ساخت ویلا و نما می باشد. با در نظر گرفتن این موارد می توانید بهترین نوع چوب پلاست را از این مرکز فروشگاه چوب پلاست تهیه نمائید.