چوب پلاست کف دور استخر

چوب پلاست کف دور استخر یکی از محصولات شرکت ایساتیس دیزاین است که با هدف جلوگیری از لیز خوردن افراد بر روی چوب پلاست طراحی می شود.
از ویژگی های مثبت و مهم ویلاهای لاکچری این  است که حتما ویلا شامل این گزینه با شرایط عالی باشد و چون یکی از امکانات رفاهی و تفریحی مناسب برای افراد است ،ما اینجا لازمه های آن را ذکر می کنیم. 
برای پیاده سازی و اجرای مناسب کفپوش دور استخر هزینه های طراحی و قیمت مواد اولیه لازم است جمله:
سرامیک،پارکت و چوب پلاست،کاشی مقرون به صرفه و طرفی زیبا و شکیل در موارد مختلفی از جمله نوع کف پوش کف دور استخرمی باشد. 
نوع چوب پلاست مصرفی در نمای کف دور استخر ویلا بسیار اهمیت دارد و بسته به میزان تراکم و ابعاد کف دور استخر متنوع است که در انتخاب آن باید دقت کامل را داشت و قبل از خرید با فروشنده مربوطه مشورت کرد تا محصولی که استفاده  می شود  رضایت کامل به همراه داشته باشد .
 

چوب پلاست استخر

از مزایای استفاده از چوب پلاست برای دور استخر به موارد زیر اشاره می کنیم:
  • در فضای باز می توان از آن استفاده کرد.
  • یک متریال مدرن و زیبا محسوب می شود.
  • در برابر نور خورشید تغییر رنگ نمی دهد.
  • بسیار با دوام و طول عمر و ماندگاری بالایی دارد.

چوب پلاست دور استخر

پروفیل های چوب پلاست و مواد تشکیل دهنده آن از پلیمرهای ترموپلاستیک و خرده چوب هستند که از نظر ظاهری مشابه چوب طبیعی است.اما خصوصیات و نکات مثبتی که دارد بسیار بیشتر و چشم گیر تر از چوب طبیعی است.پروفیل های چوب پلاست به خاطر نوع ترکیباتش برای دور استخر یک گزینه ایده آل می توانند باشند. 
امروزه کفپوش های متنوعی در بازار برای پوشش اطراف استخر وجود دارد. چوب پلاست دور استخر یک متریال جدید برای محوطه سازی استخر است. یکی از زیباترین، مقاوم ترین و ایمن ترین متریال های موجود در بازار است.
انتخاب یک کفپوش مناسب براي محوطه سازي اطراف استخر از اهميت بالایی برخوردار است. به لحاظ زیباشناسی باید با تمام اِلمان های دیگر همخوانی داشته باشد. کفپوش چوب پلاست دور استخر این ویژگی را دارد که با تمام نماهای ساختمانی هماهنگ می‌شود. به ویژه زمانی که استخر رو باز باشد و در اطراف آن گل ها و گیاهان طبیعی قرار داشته باشند.
وقتی صحبت از ایمن سازی برای دور استخر می شود باید گفت، به هیچ عنوان نباید کار را به تعویق اندازیم. پوشش دور استخر را هیچ موقع  نباید نرم و لغزنده انتخاب کرد. به طور مثال وقتی آب و صابون ریخته شود بسیار خطرناک خواهد بود

کفپوش پلاستیکی دور استخر

مواد اولیه و جنس اکثر این نوع کف پوش ها پلاستیک فشرده است و این کف پوش ها با توجه به سلیقه افراد و نوع نیازشان از کف پوش پلاستیکی دور استخر با طرح و رنگ های مختلفی استفاده می شود طرح تشکیل شده از این نوع کف پوش ها با پوشش پلاستیکی نازک است ، که امرموجب کمتر صدمه دیدن و لیز خوردن افراد می شود که خود دارای اهمیت بالایی است.
طرح اکثر این کفپوش ها مشبک است که به صورت ابعاد مربع شکل در بازار تولید و عرضه می شود.یکی دیگر از نوع کف پوش های پلاستیکی دور استخر  به صورت کف پوش های یکسره است که به صورت رولی یا متری عرضه میشود و به دست مشتریان می رسد.
از مزایای استفاده از کف پوش های پلاستیکی دور استخر به موارد ذیل اشاره می کنیم:
  • جلوگیری از سر شدن زمین و زمین خوردن افراد:صدماتی که افراد به دلیل خیس بودن پا در صورت نبود این کفپوش ها به افراد می رسد باعث شده افراد در امنیت جانی وبه دور از صدمه دیدن قرار بگیرند.
  • جلوگیری از تجمع آب در کف استخر
  • جلوگیری از تغییرات دمای محیط،منظور این است وقتی افراد در فصل گرما و یا سرما بدون پوشش و بدون دمپایی که استخر قرار می گیرند از بالا رفتن دما در فصل تابستان  و متعادل نگه داشتن دمای کف استخر از سوختگی کف پای افراد جلوگیری شود.
  • ظاهر زیبای کفپوش های پلاستیکی استخر
  • استحکام و کیفیتی مناسب
  • جلوگیری از هدر رفتن آب در استخر های کشاورزی

نصب چوب پلاست دور استخر

چوب پلاست کف دور استخر را باید با رعایت نکات اصولی نصب کرد و فاصله چوب پلاست نصب شده از استخر باید به اندازه 6 میلیمتر باشد.این اندازه کاملا استاندارد می باشد و برای این است که فاصله معین شده تا استخر برای افراد قابل کنترل باشد تا بدانند چقدر فاصله تا پرتاب شدن به سمت استخر را دارند. نصب چوب پلاست کف دور استخر راباید با زیرسازی اولیه نجام داد به طوری که با استفاده از قوطی های فلزی بتوان از جابه جایی قطعات و پروفیل های چوب پلاست جلوگیری کرد و نصب با دوام کف دور استخر از اهمیت زیادی برخوردار است،زیرا سلامت جان افراد را تضمین می کند.
از آنجایی که کف سازی با چوب برای محوطه استخر جذابیت زیادی دارد بیشتر افراد ترجیح می ‌دهند که از چوب استفاده نمایند. مدل ها و طراحی‌ های متنوعی که مربوط به دور استخر می باشد را شما مشاهده می کنید. سپس متوجه می‌ شوید که چوب زیبایی و جذابیت درو استخر را چندین برابر کرده است. بدون شک با استفاده از چوب های ترموود زیبایی و جذابیت استخر شما چندین برابر خواهد شد. اگر قصد اجرای چوب های ضد آب چوب پلاست را در قسمت دور استخر دارید باید از کارشناسان و نصابانی که حرفه ای هستند درخواست نصب چوب را داشته باشید.

کف سازی دور استخر

برای ساخت کف مورد نظر می توان از مصالح مختلفی استفاده کرد که ایین مصالح و پوشش ها از جنس سرامیک و سنگ و غیره ..می باشد که البته چوب پلاست از بین تمام این موارد از قیمتی ارزا ن و مقرون به صرفه برخوردار می باشد.
یکی از مهمترین و بهترین متریال هایی که برای طراحی دور استخر به کار گرفته می ‌شود چوب ترموود می ‌باشد. کیفیت نوع چوب در دور استخر از اهمیت زیادی برخوردار است. شما باید برای انتخاب نوع چوب در قسمت دور استخر برخی نکات را در نظر بگیرید.  در صورتی که شما مایل هستید دور استخر را با بهترین کفپوش طراحی کنید باید نکات مربوط به کیفیت و نحوه اجرا را در نظر داشته باشید.
کیفیت و نوع چوب ترموود بر اساس روش تولیدی که برای آن به کار می گیرند با یکدیگر فرق می کند. شما زمان ساخت و طراحی دور استخر نیاز است که به نحوه اجرا و کیفیت آن اهمیت دهید. انتخاب چوب ترموود بر اساس نوع و مدلی که دارد باید به گونه ‌ای باشد که در برابر لغزندگی مقاومت زیادی از خود نشان دهد.