نیمکت و صندلی چوب پلاست

نیمکت و صندلی چوب پلاست، طراحی، ساخت و نصب صندلی و نیمکت های چوبی جزئی جدایی ناپذیر در محوطه سازی است در ساخت نیمکت و صندلی های فضای باز باید به نوع متریال و قیمت آن توجه کرد . متریال ساخت نیمکت و صندلی فضای باز باید از مواد مقاوم  در برابر عوامل محیطی مانند رطوبت ، گرد و غبار و گرما باشند . از طرفی بحث هزینه در ساخت این بخش از مبلمان شهری همواره مطرح بوده است. تیم طراحی و فنی ایساتیس دیزاین با استفاده از چوب پلاست اقدام به طراحی و ساخت نیمکت و صندلی چوب پلاست در محوطه فضای باز باغ و ویلا نموده است. برای اطلاع از قیمت نیمکت و صندلی چوب پلاست میتوانید با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید.

 مدیریت مجموعه سرکار خانم مهندس نازی وحدانی  :  09126617577

  مدیر فروش سرکار خانم مهندس آتنا اکرامی  :  09101645558

نیمکت و صندلی چوب پلاست

خرید نیمکت و صندلی چوب پلاست 

مجموعه ایساتیس دیزاین با داشتن نمایندگی شرکت دایاکس، ارائه دهنده انواع نیمکت و صندلی چوب پلاست در کرج می باشد به راحتی می توانید با یک تماس نیمکت و صندلی چوب پلاست را تهیه نمایید.  کلیه فرآیند طراحی و ساخت صندلی و نیمکت چوب پلاست توسط تیم اجرایی ایساتیس دیزاین انجام میشود. این محصولات چوب پلاستیکی در انواع مختلف تولید شده که محصولات ارائه شده در این مجموعه از بهترین نوع آن می باشد. نیمکت و صندلی چوب پلاست می تواند گزینه مناسبی برای یک باغ و حیاط باشد.

نیمکت و صندلی چوب پلاست 

نیمکت و صندلی از اجزای اصلی مبلمان فضای باز هستند. نوع طراحی و جنس نیمکت و صندلی های فضای باز تاثیر زیادی در زیبایی بصری و ایجاد حس آرامش برای افراد در محیط دارد . استفاده از متریال مقاوم و در عین حال زیبا  با تنوع طرح بندی می تواند اجرای نیمکت و صندلی های شهری را به یک پروژه موفق تبدیل کند. نیمکت و صندلی چوب پلاست یکی از بهترین گزینه ها برای چیدمان فضای باز است. 

چوب پلاست چیست؟

چوب پلاست ترکیبی از فیبر ، خورده چوب و مواد شیمیایی خاص است که کامپوزیت چوب هم نامیده می شود . در  ساخت ترکیب چوب پلاست  می توان بجای خورده چوب از مواد جایگزینی مانند بامبو ، علف های هرز مقاوم ، پوسته بیرونی بادام زمینی و کاه به جای خورده چوب استفاده کرد. امروزه در  بازار انواع میز و صندلی چوبی از نوع صندلی فضای باز وجود دارند که از مرغوبیت چوب پلاست در ساخت آن استفاده شده است. در حال حاضر شرکت ایساتیس دیزاین با عرضه با کیفیت ترین چوب پلاست اقدام به فروش این محصولات در کرج و تهران نموده است. این شرکت جهت رفاه حال مشتریان خود شرایط لازم برای خرید حضوری و غیرحضوری را فراهم نموده است. جهت خرید و سفارش انواع نیمکت و صندلی چوب پلاست میتوانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

نقش نیمکت و صندلی در مبلمان شهری 

نیمکت و صندلی های شهری تاثیر زیادی در ایجاد حس خوب از خیابان ها در شهروندان دارد از طرفی از ارکان اصلی زیبایی محیط شهری هستند. به همین دلیل استفاده از نیمکت و صندلی های  از جنس چوب پلاست که علاوه بر قیمت مناسب ، تنوع طرح و رنگ بالایی داشته و در برابر عوامل محیطی مقاوم هستند  یک گزینه عالی می باشد . 

مزایای استفاد از چوب پلاست در ساخت نیمکت و صندلی شهری 

مزایای بیشمار چوب پلاست باعث شده که به عنوان اولین انتخاب برای جنس نیمکت و صندلی های شهری و حتی محوطه سازی ویلا و فضای باز در نظر گرفته شود. از طرفی  چوب پلاست بعنوان یک متریال ارزان قیمت در  محوطه سازی  ویلایی و کفپوش دور استخر با چوب پلاست نیز مورد استفاده قرار می گیرد . 

مزایای استفاده از چوب پلاست در ساخت نیمکت و صندلی  فضای باز  

  • ضد خش بودن سطوح نیمکت و صندلی چوب پلاست 
  • هزینه کمتر نیمکت و صندلی های چوب پلاست نسبت به انواع جنس چوب 
  • شستشو و نگهداری آسان نیمکت و صندلی های چوب پلاست 
  • عایق صوتی و گرما نیمکت و صندلی های چوب پلاست
  • مقاوم  بودن نیمکت و صندلی های چوب پلاست در برابر  نم و رطوبت  
  • مقاوم بودن نیمکت و صندلی های چوب پلاست در برابر نفوذ حشرات موذی