نمای چوبی ویلا در شمیرانات

 نمای چوبی ویلا با استفاده از چوب با کیفیت و مرغوب ، در زیبایی و افزایش کیفیت ساختمان نقش بسیار زیادی دارد. با استفاده از چوب پلاست با کیفیت در چوب پلاست نما ویلایی،  می ‌توان زیبایی و شکوه ویلا را به گونه ای افزایش داد که ارزش ملک تا حد بسیار زیادی بالا رفته و نظر هر فرد بیننده ای را به خود جلب کند. همچنین چوب های با کیفیت و مرغوب در برابر عوامل آب و هوایی، حشرات و تغییرات دما مقاومت و طول عمر بیشتری دارند. امروزه چوب ترمووود و چوب پلاست در بین انواع مختلف متریال ها برای پیاده سازی نمای چوبی ویلا طرفداران بیشتری دارند.امروزه به دلیل زیبایی چوب و قابلیت هماهنگ شدن آن با سبک های مختلف دکوراسیون، افراد بسیاری از این متریال برای طراحی دکوراسیون خارجی و نمای ویلای خود استفاده می کنند. در این بین شناخت چوب های با کیفیت و استفاده از مدل های با دوام و مقاوم آن، از اهمیت بسیاری برخوردار است.
 
553

قیمت نمای چوبی ویلا در شمیرانات

قیمت چوب نمای ویلا بسته به کیفیت متریال به کار رفته می تواند از قیمت های متفاوتی برخوردار باشد.همچنین هرچقدر کیفیت متریال به کار رفته بیشتر باشد در نتیجه می توان در سال های بیشتری بدون نیاز به باز سازی نمای ویلا در ساختمان سکونت کرد.
با پیشرفت تکنولوژی و آمدن متریال جدید کم کم متد های تازه تری برای ساخت و ساز چوب نمای ویلا و پروژه های ساختمانی ایجاد شد بنابراین قیمت هر کدام از این چوب نمای ساختمان شکل تازه تری به خود گرفتند.البته لازم به ذکر است باز هم چوب ترمو و چوب پلاست از قیمت پایین تری نسبت به سازه های سیمانی و بتنی برخوردار هستند.

نمای چوب ترموود در شمیرانات

شکل ساختمان متاثر از تعریف فضای ورودی است، بنابراین برای جذابیت بیشتر باید متمایز و با نور و گیاه تزئین شود. انتخاب فضای ورودی بهینه و جذاب به تنهایی تاثیر بسیاری بر زیبا شدن نمای ساختمان می‌گذارد.
نما چوبی ویلا به عنوان جدیدترین نما ساختمان شناخته می‌شود که نسبت به سایر نماها مزیت‌های خاص خود را دارد. نسبت به نما سنگی و شیشه‌ای، جایگزینی نما چوبی برای ویلا به راحتی امکان‌پذیر است. تنوع چوب‌های مختلف و طرح‌های زیبا و متنوع، گزینه‌های بسیاری برای مشتریان فراهم می‌کند و انتخاب بهترین نما چوبی را برای آن‌ها امکان‌پذیر می‌کند.

طرح نمای چوبی ویلا در شمیرانات

طرح نمای چوبی داخلی ویلا مانند نمای بیرونی از اهمیت زیادی برخوردار می باشدو باید مانند سازه های بیرونی ساختمان از متریال مقاوم و با دوام استفاده شود.برای همین از ستون های چوبی ضد آب و رطوبت استفاده می کنند تا در برابر عوامل رطوبت زا و همینطور آتش مقاومت بالایی داشته باشد.
در شمیرانات محصولات نمای چوبی با متنوع ترین و با کیفیت ترین پروفیل های چوبی در دسترس می باشد که برای نمای ساختمان خود می توانید آن را تهیه نمایید. طراحی نما ساختمان ویلا بهتر است با دوره زمانی، آب و هوا، منطقه، همچنین با سبک‌ها و مصالح ساختمانی محلی مطابقت داشته باشد.رنگ‌ها می‌توانند احساسات درونی افراد را تحت تاثیر قرار دهند؛ می‌توانند به فرد احساس راحتی یا ناراحتی القا کنند. نمای ویلاهای کوچک و ویلاهای یک طبقه را با رنگ‌های روشن‌تر می‌توان بزرگ‌تر جلوه داد.