کفپوش چوبی ساختمان

کفپوش چوبی ساختمان با چوب پلاست

کفپوش چوبی ساختمان، مجموعه ایساتیس دیزاین با داشتن نمایندگی شرکت دایاکس، ارائه دهنده انواع کفپوش چوبی ساختمان می باشد به راحتی می توانید با یک تماس کفپوش چوبی ساختمان را تهیه نمایید.
کامپوزیت های چوبی پلاست که از ترکیب موادی همچون الیاف چوب طبیعی، پلاستیک و ترموپلاستیک ها و نوعی آرد مخصوص ساخته می شود را چوب پلاست می نامند. کفپوش چوب پلاست لایه‌ها و روکش‌هایی هستند که کف زمین واحد ساختمانی یا محوطه‌ باز را پوشش می‌دهند و به نام کفپوش چوب پلاست شناخته می‌شوند. 
کفپوش چوب پلاست ساختمان دارای ویژگی های بسیار زیادی می باشد که این ویژگی ها سبب محبوبیت آن در بین تمام مصرف کنندگان گردیده است این محصولات با گذر زمان دچار خط و خش پوسیدگی نمی شوند به همین دلیل می توان گفت در طولانی مدت برای شما دارای کاربرد می باشند.

 مدیریت مجموعه سرکار خانم مهندس نازی وحدانی  :  09126617577

کفپوش چوبی ساختمان


کفپوش چوبی ساختمان، استفاده از کفپوش های سنگی و چوبی از راه کارهایی سنتی برای دکوراسیون داخلی ساختمان بوده است. به دلیل معایب و هزینه بالای این نوع از کفپوش ها استفاده از چوب پلاست برای کفپوش ساختمان  به عنوان یک راه کار جدید مورد توجه قرار گرفت، از طرفی استفاده از چوب پلاست به جای کفپوش چوبی ساختمان به دلیل مزایای بیشمار استفاده از چوب پلاست در دکوراسیون داخلی  یک انتخاب ایده آل برای طراحان است . اگر به کفپوش های از جنس سنگ علاقه ندارید می توانید از کفپوش های چوب پلاست برای دکوراسیون محیط خانه و محوطه سازی فضای باز ویلای خود استفاده کنید.
کفپوش های چوب پلاست نوعی کامپوزیت مستحکم در برابر شرایط جوی و محیطی می باشد، در واقع می توان گفت تغییرات دمایی بیرونی تاثیری روی کفپوش چوب پلاست نداشته و به آن ها آسیبی وارد نمی کند، به همین منظور استفاده از متریال چوب پلاست به عنوان جایگزین مناسبی برای کفپوش چوبی ساختمان ها می باشد، این محصولات یه آسانی و با مواد شوینده معمولی تمیز می شوند، در برابر نفوذ حشرات، قارج و کپک دارای مقاومت بسیار زیادی هستند به همین دلیل دارای طول عمری طولانی می باشند، همچنین ساختار چوب پلاست به گونه ای است که اگر دائما در معرض تابش نور آفتاب باشد امکان تغییر رنگ در آن وجود دارد. البته هر چه جنس چوب پلاستی که انتخاب می کنید با کیفیت تر باشد این تغییر رنگ کمتر خواهد بود.

مزایای چوب پلاست به عنوان کفپوش چوبی ساختمان 

کفپوش های چوب پلاست نوعی کامپوزیت مقاوم در برابر گرما ، سرما و حتی صوت هستند از این رو کاملا مانند یک عایق عمل می کند . تغییرات دمایی بیرونی  تاثیری روی کفپوش و دیوار پوش های چوب پلاست نداشته و کیفیت انها را  کم نمی کند به همین دلیل استفاده از متریال چوب پلاست به عنوان  جایگزین مناسبی برای کفپوش چوبی ساختمان ها  و سایر کاربردهای  روکش های چوبی  در دکوراسیون داخلی مانند  محوطه سازی  ویلایی، کفپوش دور استخر ، نرده و فنس و ....  می باشد . 

نکات مراقبتی از کفپوش ساختمانی چوب پلاست 

ساختار چوب پلاست به گونه ای است که اگر دائما در معرض تابش نور آفتاب بلاشد امکان مقداری  تغییر رنگ در آن وجود دارد. البته هر چه جنس چوب پلاستی که انتخاب می کنید با کیفیت تر باشد این تغییر رنگ کمتر خواهد بود. برای انتخاب و خرید کفپوش های چوب پلاست برای هر بخش از دکوراسیون داخلی و یا فضای باز باید نکاتی را مورد توجه قرار دهید . برای این که خرید کاربردی داشته باشید از یک کارشناس برای انتخاب کفپوش ساختمانی مناسب کمک بگیرید. ط

انتخاب کفپوش ساختمانی چوب پلاست  مناسب 

کفپوش های ساختمانی چوب پلاست در طراحی دکوراسیون داخلی و فضای باز  مانند بالکن ، تراس ، سقف حیاط خلوت ، نرده و فنس و محوطه سازی  ارزان ویلا مورد استفاده قرار می گیرد اگر این فضاها در محیط شما زمان زیادی از روز در برابر تابش مستقیم آفتاب است از  کامپوزیت های  با رنگ کلاسیک استفاده کنید . کفپوش چوبی ساختمان خود را با رنگ های طبیعی و کلاسیک رنگ آمیزی کنید و تا جای ممکن از رنگ های فانتزی استفاده نکنید . 

نصب کفپوش ساختمانی چوب پلاست 

ماهیت کفپوش های چوب پلاست به دلیل نحوه فناوری و نوع مواد به کار رفته در آن با سایر چوب ها متفاوت است و در هیچکدام از دسته بندی های کفپوش چوبی ساختمان و یا کفپوش پلاستیکی قرار نمی گیرد .  نصب کفپوش ساختمانی  چوب پلاست  با نصب کفپوش های چوبی ساختمان متفاوت است و قلق های خاص خود را دارد و برای نصب و برش  آن حتما از افراد ماهر کمک بگیرید.

سوالات متداول

چوب پلاست چیست؟
چوب پلاست یکی از انواع کامپوزیت های پلیمری می باشد که ترکیبی از ذرات چوب و پلاستیک است. ترکیب چوبی آن می تواند شامل انواع مختلفی از الیاف لیگنوسلولزی مانند چوب، پسماند کشاورزی، بامبو و… باشد و ترکیبات پلیمری آن نیز پلی اتیلن، پلی پروپیلن، پی وی سی و… باشد. این محصول امروزه دارای کاربرد بسیار زیادی در ساخت ساز می باشد.
چوب پلاست از چه موادی تشکیل شده ؟
چوب پلاست ترکیبی از پودر چوب ضایعات چوب و پلیمر پلاستیک های بازیافتی است که ظاهری شبیه به چوب دارد و جایگزین چوب طبیعی می شود.
آیا محصولات چوب پلاست نیاز به تعمیر و نگهداری ویژه ای مانند دیگر محصولات چوبی دارند؟
اینکه بگوییم محصولات چوب پلاست  نیاز به تعمیر و نگهداری ندارد، درست نمی باشد. در واقع تعمیر و نگهداری آن بسیار کمتر از دیگر محصولات چوبی می باشد.
آیا چوب پلاست نیاز به رنگ آمیزی دارد؟
خیر. با توجه به نوع فرایند تولید چوب پلاست و استفاده در پیگمنت های رنگی مصرفی در این محصول تمامی قسمت های آن دارای رنگی ثابت می باشند. یعنی تفاوت رنگی میان سطح و عمق کار وجود ندارد. اما همانند محصولات چوبی رنگ پذیر است و می توان به آسانی آن را رنگ آمیزی نمود.