کف چوبی حیاط

مجموعه ایساتیس دیزاین بهترین محصولات چوب پلاست را برای کف ساختمان ها با الگوی طرح های متفاوت تولید و اراده می کند که شما می توایند با قیمت ارزان و مقرون به صرفه از بازار های موجود تهیه نمایید.
کف چوبی حیاط را با استفاده از چوب پلاست و چوب ترمو می توان با زیر سازی محکم و مقاوم برروی کف ساختمان نصب کرد و با استفاده از قوطی های فلزی از چا به جایی پروفیل های چوب پلاست جلوگیری کرد. معماران و طراحان دکوراسیون داخلی امروزه از کف چوبی به جای دیگر مصالح استفاده می‌کنند.
علاوه بر این از کف چوبی می‌توان درحیاط ورزشگاه‌ها، استخر‌ها با هدف جلوگیری از سر خوردن، رووف گاردن به منظور زیباسازی، کف پرگولا و آلاچیق نیز کف چوب پلاست را به کار برد. علاوه بر این قیمت مناسب و ارزان نسبت به چوب طبیعی و تولید در اشکال و رنگ‌های مختلف موجب شده تا طرفداران بی‌شماری را به سمت خود جذب کند.در برخی از کف های چوب پلاست می توان از نورپردازی های مخفی استفاده کرد و برای جلوه بیشتر نمای ساختمان استفاده کرد.

553

مطالب مرتبط : محوطه سازی کف با چوب پلاست

تایل چوبی ترمووود

تایل ترموود یکی از انواع کف ساز های ساختمانی است که از چوب ترموود تشکیل شده است. این تایل ها از دو بخش اصلی ساخته شده اند که بخش زیرین آن از جنس پلاستیک فشرده و بخش رویی آن از جنس چوب می باشد. چوب ترموود به دلیل خصوصیاتی خاصی همچون تحمل بالا در برابر وزن و فشار و زیبایی منحصر به فرد، توانسته زیبایی فوق العاده ای به تایل های ترموود بدهد.
تایل های ترموود از چوب های برش خورده ترموود و رنگ شده تولید شده اند. زیبایی این تایل ها به قدری است که هر بار با نگاه کردن به آن ها، احساس فوق العاده ای به شما دست می دهد. از طرفی تنوع تایل های ترموود بسیار زیادی است. به گونه ای که هر کدام از آن ها دارای چیدمان خاصی از چوب در کنار هم می باشند. برخی از تایل های ترموود نیز به همراه چمن مصنوعی به شما ارائه می شوند که زیبایی آن ها فوق العاده می باشد.

قیمت کف کاذب

قیمت کف کاذب چوبی به نوع و نحوه اجرای آن بستگی دارد. کف کاذب چوبی با استفاده از شبکه های فولادی ساخته می شود و از دسته سازه های ارتفاع دار است که به منظور افزایش سطح زمین یا بخشی از سازه مورد استفاده قرار می گیرد. کف کاذب جایگزین کف اصلی سازه نمی باشد بلکه بر روی آن اجرا شده و معمولا تمامی کابل ها، تاسیسات برقی و مکانیک ازمیان فاصله این دو کف عبور داده می شوند و نوعی نظم و یکپارچگی ایجاد می کند.
کف های کاذب را متناسب با سقف های کاذب نام گذاری نموده اند و به منظور بالا آمدن سطح محل تردد و افزایش ارتفاع آن از طریق پایه هایی بر روی کف اصلی قرار می دهند.کف های کاذ‌ب‌ از نظر ساختار و متریال با یکدیگر تفاوت دارند . قیمت مواد اولیه و متریال مورد استفاده در آنها نیز با هم متفاوت است از این رو این عامل تاثیر چشمگیری بر قیمت کف های کاذب می گذارد. همچنین درجه ی کیفی مواد مصرفی در قیمت این محصول، تاثیر به سزایی دارد.

 سرامیک طرح چوب برای کف حیاط

 ازمزایای سرامیک طرح چوب این است که  برای کف حیاط برای زیباسازی این بخش به کار می رود و از نفوذ آب به مصالح کف حیاط جلوگیری می کند. این محصولات از خصوصیت عالی ضد آب برخوردار هستند و حتی بارش های طولانی نیز قابلیت عبور از سطح صیقلی آن ها را ندارد.سرامیک های طرح چوب از نظر ایجاد خش هیچ نقصی ندارند، دو نوع خطی و نانو دارد و در واقعحتی شست و شوی آن ها با برس های زبر نیز سطح آن را دچار خش نمی کند.