پارتیشن چوبی

پارتیشن چوبی در واقع سازه ای برای جداسازی بخش های یک محیط است. امروزه برای ساخت پارتیشن های چوبی جدا کننده فضا، از چوب پلاست استفاده می کنند.چوب پلاست به دلیل ظاهر چوبی، دوام بالا، قیمت ارزان تر نسبت به چوب و ... جایگزین چوب طبیعی شده است. ایساتیس دیزاین ارائه دهنده انواع محصولات چوب پلاست و نماینده رسمی فروش چوب پلاست دایاکس شما را از طراحی تا اجرا و نصب سازه های مختلف چوبی و محوطه سازی با چوب پلاست یاری می کند. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید همچنین پروژه ها و نمونه کار های شرکت ایساتیس دیزاین در زمینه چوب پلاست در شهر های مختلف در بخش پروژ های اجرایی قابل رویت است.

پارتیشن

پارتیشن به معنای جداسازی یا تقسیم کردن است. برای جداسازی فضا به بهترین شکل ممکن می توان از انواع پارتیشن بندی استفاده کرد. از پارتیشن بندی هم در فضا های کوچک و هم در فضاهای بزرگ می توان نهایت استفاده را جهت فضاسازی انجام داد. برای پارتیشن بندی و جداسازی فضای مختلف یک مکان از متریال های مختلفی از جمله چوب طبیعی، چوب پلاست، ام دی اف، پی وی سی و... استفاده می شود. از المان های پارتیشن بندی می توان به دیوار های جداکننده چوبی اشاره کرد، این المان باعث ایجاد هماهنگی و هارمونی خاصی با سایر عناصر و المان ها در مکان مورد استفاده می شود. از پارتیشن های چوبی در مراکز اداری، تجاری، منازل مسکونی و ... استفاده می شود. پارتیشن های چوبی بسته به فضای مورد نظر قابل طراحی و اجرا می باشند. شما عزیزان می توانید از متخصصان ایساتیس دیزاین جهت پارتشین بندی چوبی در فضا و دکوراسیون خود استفاده کنید.
 
پارتیشن چوبی

پارتیشن بندی با چوب پلاست

همانطور که گفته شد یکی از جذاب ترین مصالح برای ساخت دیوار های جدا کننده و سایر المان های پارتیشن بندی چوب است. پارتیشن های چوبی به دلیل ظاهر زیبا و مدرنی که در فضا ایجاد می کنند بسیار پرطرفدار هستند. اما امروزه به جای چوب طبیعی از فرآورده های چوبی از جمله چوب پلاست یا چوب پلاستیک در ساخت المان های مختلف از جمله دیوار های جداکننده استفاده می شود. دیوار جداکننده چوب پلاست شباهت زیادی به دیوار چوبی دارد.  چوب دوام و مقاومت کافی در برابر برخی از شرایط از جمله رطوبت، تابش شدید نور خورشید، حشرات موذی، قارچ و خره و ... را ندارد و دچار شکاف، پوسیدگی و ... می شود. چوب پلاست به دلیل ضد آب بودن دوام بسیار بالایی داشته و در برابر نور خورشید، نفوذ حشرات موذی و سایر شرایط آب و هوایی و ... مقاوم است. این متریال بسیار پرکاربرد و دارای مزایای فراوان است که باعث کاربرد گسترده ی ان شده است. پروفیل های چوب پلاست قابل تولید در طرح ها و رنگ های متنوع هستند در نتیجه شما عزیزان می توانید با توجه به فضا و سلیقه ی خود از انواع پروفیل چوب پلاست جهت پارتیشن بندی و ساخت سایر المان ها استفاده کنید. متخصصان ما از طراحی تا اجرای انواع پارتیشن بندی با چوب پلاست همراه شما هستند.
جهت مشاوره با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول 

چرا چوب پلاست؟
به دلیل اینکه این محصول سبز می باشد از قطع بی رویه درختان جلوگیری می کند و می تواند و مواد پلیمری این محصول قابلیت بازایافت و استفاده مجدد را دارا می باشد. به همین دلیل در بین تمام مصرف کنندگان محبوب است.
خرید چوب پلاست چگونه است؟
خرید آسان انواع محصولات چوب پلاست توسط تیم حرفه ای ایساتیس دیزاین امکان پذیر می باشد، جهت کسب اطلاعات دقیق و همچنین ارتباط با تیم حرفه ای مجموعه با شماره تلفن های مندرج تماس حاصل فرمایید.
تعیین قیمت چوب پلاست؟
تعیین قیمت این محصولات به عوامل متعددی مانند طول، عرض، رنگبندی و نوع پروفیل و همچنین نوع کاربرد محصول بستگی دارد به همین منظور نمی توان قیمتی دقیق برای آن ها در نظر گرفت برای استعلام قیمت با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.
مقاومت چوب پلاست در مناطق پر رطوبت به چه صورت می باشد؟
با توجه به ضد آب و رطوبت بودن محصولات چوب پلاست می توان به راحتی از آن در مناطق مرطوب و حتی می توان آن را در مجاورت آب در طولانی مدت قرار داد.