کفپوش پله چوبی

یکی از اجزای اصلی خانه هایی که به صورت دوبلکس ساخته می شوند و دارای چندین طبقه هستند، راه پله است. راه پله ها از آن جایی که در طول روز مورد عبور و مرور زیادی قرار می گیرند باید دارای کیفیت بالایی باشند همچنین نباید زیبایی عناصر سازنده پله ها را از جمله کفپوش پله را نادیده گرفت. پله ها این روز ها فقط واسطه ای برای رفتن از یک طبقه به طبقه دیگر نیستند بلکه یکی از عناصر اصلی و المان های مهم در دکوراسیون هستند و می توانند جلوه ای زیبا در فضا ایجاد کنند. علاوه بر انتخاب طرحی زیبا برای پله ها باید به شرایط نگهداری آن و انتخاب کفپوشی مناسب راه پله توجه نمود. از بهترین و مقاوم ترین کفپوش های برای پله کفپوش چوب پلاست است.

کفپوش پله چیست

همانطور که از نام این محصول مشخص است، سطحی برای پوشش کف پله ها می باشد. کفپوش های پله در مدل ها و طرح و رنگ بندی های متنوعی تولید می شوند. انتخاب کفپوش پله مناسب موجب افزایش زیبایی و جذابیت آن و در کل دکوراسیون منزل شما می شود. انتخاب کفپوش باید براساس سلیقه شخصی، سبک دکوراسیون داخلی و در نظر گرفتن هارمونی فضا انجام شود. علاوه بر زیبایی کفپوش باید دوام و امنیت پله ها را در نظر گرفت.
 
کفپوش پله چوبی

بهترین کفپوش برای پله

همانطور که گفته شد کفپوش های مناسبی برای پله ها در طرح ها، جنس و رنگ های متنوع تولید شده اند. بهترین کفپوش برای پله بر اساس محل نصب انتخاب می شود. راه پله هایی که درون فضای داخلی منزل هستند پوشش مخصوصی دارند اما برای کفپوش پله هایی که بیرون از ساختمان و در فضای باز هستند باید از کفپوش هایی با جنس مقاوم تر استفاده کنید. بخصوص اگر ساختمان مسکونی باشد و تردد زیادی داشته باشد راه پله ها دچار آسیب زیادی می شوند. بنابراین با انتخاب کفپوشی مناسب راه پله با جنس خوب دوام و کیفیت آن را افزایش دهید. انتخاب کفپوش روی پله درون ساختمان باید با توجه به فضای کلی، سبک دکوراسیون و هماهنگی با سایر ملزومات فضای داخلی انجام شود. عوامل زیادی در انتخاب کفپوش مورد اهمیت قرار می گیرند. این عوامل علاوه بر زیبایی پله بر افزایش جذابیت دکوراسیون اطراف پله نیز تاثیر گذار است. قبل از انتخاب کفپوش مناسب راه پله باید به جنس آن توجه کنید. اگر ساختمان مورد نظر شما دارای رفت و آمد و تردد بالایی است باید از کفپوش هایی با جنس مقاوم تر استفاده کنید.

کفپوش چوب پلاست پله

از بهترین و مقاوم ترین کفپوش های برای پله کفپوش چوب پلاست است. چوب پلاست متریالی بادوام، مقاوم در برابر انواع شرایط آب و هوایی، ضد آب و بسیار شبیه به چوب طبیعی است. با توجه به مزایا و ویژگی های ذاتی چوب پلاست از آن برای کفپوش پله هم در فضای داخلی ساختمان هم در پله های بیرون از ساختمان می توان استفاده کرد چون بسیار بادوام و با کیفیت هستند. کفپوش های چوب پلاست علاوه بر مزایای گفته شده از زیبا ترین و جذاب ترین کفپوش های مشابه چوب هستند که دارای قیمت مقرون به صرفه ای می باشند. جهت طراحی و خرید کفپوش های چوب پلاست برای پله، کفپوش ساختمان ها، کفپوش فضا های باز از جمله فضای دور استخر با شماره های مندرج در سایت تماس حاص فرمایید.

سوالات متداول

آیا چوب پلاست دارای تفاوتی بین انواع خود می باشد؟
انواع چوب پلاست به دلایل مختلفی از جمله ابعاد و مواد اولیه ای که در ساخت این محصول به کار رفته است و همچنین تراکم این محصول دارای قیمت های مختلف و همچنین کاربردهای متفاوتی می باشند.
ویژگی های مهم چوب پلاست؟
ضد آب و رطوبت
مقاومت در برابر اشعه خورشید
ثبات رنگی
عدم ترک خوردگی و پوسیدگی
عدم نفوذ حشرات، قارچ، خزه
زیر سازی چوب پلاست امری ضروری می باشد؟
کلیه چوب های طبیعی و چوب پلاست نیاز به زیرسازی استاندارد دارند. به دلیل نیاز به عبور جریان هوا از پشت پروفیل زیرسازی الزامی است. هرگونه تماس مستقیم با خاک، زمین، آب، در اثر نصب غلط که تهویه هوا نداشته باشد منجر به از بین رفتن و کاهش طول عمر آن می شود.
پس از چه مدت محصول سفارش داده شده به دست مشتری می رسد؟
مدت زمان تحویل این محصولات زیبا و کاربردی به موجودی انبار، نوع سفارش، مقدار سفارش و… بستگی دارد. ولی معمولا مدت زمان زیادی نمی برد. برای کسب اطلاعات بیشتر بهتر است تماس حاصل فرمایید.