دیوار پوش چوبی پشت تلویزیون در سیاه سنگ

دیوار پوش چوب پلاست یکی از مدرن ترین نمای دکوراسیون داخلی ساختمان به شمار می رود که بهترین نمونه های آن را می توانید از شهر سیاه سنگ با تنوع در طرح و رنگ بندی تهیه نمایید.دیوارپوش پشت تلویزیون یک عنصر مهم در دکوراسیون داخلی است. این می تواند اتاق را زیباتر، مدرن تر و یا حتی گرم تر کند. تنوع زیادی در طرح ها و سبک های دیوارپوش پشت تلویزیون وجود دارد، بنابراین می توان آن را با هر دکوراسیونی هماهنگ کرد.
دیوار پوش چوبی گرما و رطوبت را از خود عبور می دهند برای همین به راحتی می توان در زمان شستشو ان را با دستمال مرطوب پاک سازی کرد.علاوه بر این ویژگ از دیگر امتیازی که برخوردار می باشد این است که صدا و نویز اضافی را از محوطه ساختمان بر می دارد و باعث آرامش کل ساکنین ساختمان می شود.

553

قیمت پنل چوبی پشت تلویزیون در سیاه سنگ

در شهر سیاه سنگ بهترین نمای دیوارپوش چوب پلاست را می توانید با ارزان ترین قیمت ها تهیه نمایید و قیمت هر دیوار پوش چوب پلاست بسته به تعداد شاخه ای ان قابل محاسبه می باشد.قیمت پنل چوبی پشت تلویزیون بسته به متریال به کاررفته در آن و هزینه نصب نهایی آن به طور کلی در مدت زمان تعیین شده نیز تاثیر گذار خواهد بود.دیوار پوش چوب پلاست را به صورت شاخه ای تهیه می کنند و مانند ترمووال،  آن را نمی توان بر حسب متر مربع تهیه و خریداری کرد.

نصب ماربل شیت پشت تلویزیون در سیاه سنگ

در برخی از دیوار پوش های چوبی  تنها نصف دیوار با چوب های عمودی باریک طراحی شده و جلوه ای بسیار عالی را به محیط بخشیده است که ماربل شیت نام دارد. این مدل ها برای خانه های کوچک با سقف های کوتاه کاربرد زیادی دارد. خطوط عمودی باعث میشوند ارتفاع دیوار بزرگتر از اندازه واقعی بنظر برسد و گزینه ای عالی برای نمای پشت تلویزیون خانه هایی با سقف کوتاه محسوب می شود.
دیوارپوش ماربل شیت دارای پتانسیل بالایی برای جایگزینی به جای سنگ‌های طبیعی و ام دی اف و پی وی سی می باشد. مونتاژ  ماربل شیت پشت تلویزیون و نصب آن به کمک چسب در مدت زمان کوتاهی انجام می‌شودو پس از گذشت چند سال کیفیت اولیه خود را حفظ می‌کند.

دیوار پوش فومی در سیاه سنگ

بهترین دیوار پوش فومی را می توانید از شهر سیاه سنگ با تنوع در طرح و رنگ بندی و با هر تعداد شاخه ای که در فضای ورد نظر ساختمان خود دارید می توانید تهیه نمایید.
دیوار پوش فومی دارای سطح منحصر به فردی می باشد که از وارد شدن هرگونه ضربه به سطح دیوار و نفوذ آب و رطوبت نیز جلوگیری می کند. همچنین نمای فومی دیوار پوش از پخش نویز و سر و صدا نیز ممانعت می کند و اجازه پخش صدا را در نمای کلی ساختمان نمی دهد.از مزایای دیوار پوش فومی چوبی این است که  در زمان تغییر دیزاین منزل و محل کار،نیاز به صرف هزینه گزاف نمی باشد.این محصول به صورت خودکار می چسبد و این چسب مخصوص بر روی تمامی سطوح نیز قابل اجرا است. شما می توانید در کمترین زمان ممکن دیوارهای جدیدی در منزل یا محل کار خود داشته باشید.

دیوار پوش پی وی سی

دیوارپوش پی وی سی ازپرمخاطب‌ترین پوشش‌هایی است که‌امروزه مورد توجه قرار گرفته است.دراین روزها دکوراسیون داخلی برای هر فرد بسیار حائز اهمیت‌است و هر شخص می‌خواهد به‌دلخواه خود ، تغییرات جزئی و کلی دردیزاین و دکور محل زندگی یامحل کار خود ایجاد کند. می‌تواند هر دیوار پوش یا دیوارکوبی‌ را جهت این تغییر برگزیند. دیوار پوش پی وی سی یا دیوارکوب پوششی برای جلوه بهتر دیوار باهزینه مرقون بصرفه می‌باشد و این دیوارپوش یکی‌از پرطرفدارترین پوشش‌هایی است که براحتی نصب می‌شود و همیشه دردسترس است.دیوار پوش چوبی از قطعه های چوب با ابعاد مختلف و رنگ ها متنوعی تشکیل شده است. این قطعه ها دارای پهنای باریکی می باشند و با قرار دادن آنها بصورت افقی در کنار هم بر روی دیوار ، جلوه بسیار زیبایی را به فضای اطراف می بخشد. تنوع در رنگ باعث شده است تا متناسب با هر محیط ، بتوان یک طرح جذاب و مناسب را انتخاب کرد.