لیست قیمت کف سازی حیاط

لیست قیمت کف ساز های چوب پلاست حیاط بسته به ابعاد آن دارای قیمت های متفاوتی می باشد و مجموعه ایساتیس دیزاین بهترین و با کیفیت ترین متریال را برای شما تولید و عرضه می کند.تایل چوبی به عنوان یک نسخه مدرن‌تر و ارزان‌تر از کف ساز های چوب پلاست است. این کاشی‌ها چوبی با وزن سبک هنگام نصب، کار را برای شما آسان می‌کند. به همین علت برای کاربرد در تراس کوچک یا با ابعاد متوسط فوق العاده هستند. با استفاده از فناوری روز می‌توانید جلوه‌ای باشکوه و واقعی از چوب اما بدون چالش‌های چوب سنتی بدست آورید.
این محصول برای استفاده در محیط‌هایی با ابعاد متوسط نیز مناسب است و همچون سایر محصولات چوب پلاست دارای یک سطح خراشیده بوده که حتی در صورت وجود رطوبت، یک چسبندگی لغزشی ایمن را ایجاد می‌کند.
 
553
مطالب مرتبط : محوطه سازی کف با چوب پلاست

قیمت شیب بندی کف حیاط

امروزه یکی از مصالحی که می تواند کف حیاط ساختمان ها را سبک کند، پوکه ساختمانی است که به لطف شرایط شکل گیری آن سبک و مطبوع بوده و می توان از آن در ساختمان سازی استفاده کرد.
سنگ پوکه ساختمانی تنها به عنوان پرکننده فضاهای خالی، وزن، عایق حرارت و صدا و غیره قابل استفاده است. می توان با استفاده از پوکه های چوبی نمای کف ساختمان و حیاط ویلا را هم پوشش داد تا از خراشیدگی و تخریب در امان بماند.
هزینه پوکه ساختمانی بر حسب متر مکعب یا تن محاسبه می شود. پوکه ساختمانی به صورت کیلویی نیز قابل فروش است. با این حال، زمانی که وزن یک کالا تغییر می کند، قیمت آن را نیز تحت تاثیر قرار می دهد و ارزش آن را تغییر می دهد. عامل دیگری که بر هزینه ساخت و ساز تأثیر می گذارد حمل و نقل است.
هزینه های حمل و نقل نیز بر هزینه مواد ساخت پمپ تأثیر می گذارد. یکی دیگر از عواملی که بر قیمت تمام شده پمپ های ساختمانی تاثیر می گذارد، نوع پمپ است. نوع سنگ معدن پمپ های ساختمانی به طور مستقیم بر تعیین قیمت پمپ ساختمان تأثیر می گذارد.
با توجه به عوامل موثر بر قیمت پوکه یا شیب بندی ساختمانی نمی توان به طور قطعی قیمت پوکه ساختمانی را اعلام کرد.

حیاط سازی مدرن

وجود خانه‌های آپارتمانی با فضای باز کم باعث شده‌اند تا محوطه سنتی جای خود را به حیاط سازی مدرن بدهد. فضاهایی که کارایی و بهره‌برداری بیشتری نسبت به قبل دارند.
امروزه به دلیل تغییر سبک زندگی عموم مردم و گسترش شهرنشینی دیگر نمی‌توان از حیاط سازی سنتی استفاده کرد. وجود فضاهای کوچک باعث شده‌اند تا به فکر ساخت یک حیاط مدرن با بیشترین بهره ‌برداری باشیم.
محوطه‌ سازی ویلا یکی از عوامل مهم در طراحی و ساخت یک ویلا است که به آن زیبایی، تنوع و کاربردی بودن محیط خارجی ویلا بخشیده و تاثیر زیادی بر جذابیت کلی ویلا دارد. محوطه‌ سازی شامل طراحی فضاهای سبز، مسیرها، پیاده ‌روها، نورپردازی و ایجاد فضاهای تفریحی مختلف است.
طراحی محوطه سازی ویلا باید با توجه به نیازهای ساکنان، زیبایی، کاربردی بودن و هماهنگی با محیط اطراف انجام شود. استفاده از فضاهای سبز، مسیرها، نورپردازی و فضاهای تفریحی، به همراه انتخاب مواد ساختمانی و رنگ‌های مناسب، به ویلا جذابیت و شخصیتی خاص می‌بخشد و تجربه‌ی زندگی در ویلا را بهبود می‌بخشد.