نصب ترموود در چالندر

چوب ترمو یکی از انواع چوب اشباع شده می باشد که برای ماندگاری بیشتر چوب آن را فراوری می کنند تا در زمان های بیشتری بتوان از آن استفاده کرد. چوب پلاست نما برای زیبایی و طراحی محوطه اطراف ساختمان تا ثیری مثبتی دارد و در پروژه‌های طراحی باید مراحل متعددی را انجام دهیم که این مراحل شامل نکاتی است که برای ماندگاری و افزایش کیفیت پروژه بسیار اهمیت دارد. در صورتی که این مراحل اصولی و دقیق رعایت نشود می تواند باعث ایجاد خسارت شده و مشکلاتی را برای ساختمان به وجود آورد به همین خاطر لازم است برای جلوگیری از این مشکلات نکاتی را در خصوص نصب ترمووود رعایت کرد.در شهر چالدر بهترین و متنوع ترین متریال را با ارزان ترین قیمت ها می توانید تهیه نمایید و به کمک نصابان ما انها را در قسمت دیوار، سقف و کف ساختمان نصب نمایید.
 

553

نصب چوب ترمو در سقف در چالندر

سقف ترموود یکی از روش‌های مدرن و جذاب برای طراحی داخلی و خارجی ساختمان‌ها است، ساخت این نوع سقف مثل کفپوش ترموود، با استفاده از چوب ترموود است. استفاده از این نوع سقف علاوه بر جلوه زیبایی که به ساختمان‌ها می‌دهد، به دلیل مزایای ویژه متریال ترموود از جمله خواص عایق حرارتی بالا و مقاومت در برابر رطوبت، بسیار مناسب و کاربردی است. ترموود دارای ظاهری زیبا به رنگ چوب است که با سایر عناصر دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان هماهنگی بالایی دارد و به عنوان یک عنصر زیبا و متفاوت در طراحی ساختمان‌ها استفاده می‌شود.در چالندر انواع سقف های کاذب برای نمای داخلی ساختمان وجود دارد که می توان در طرح و رنگ های متنوع آن را در دکوراسیون داخلی ساختمان خود به کار ببریم.

نصب ترموود روی دیوار در چالندر

نکات مهمی را برای نصب چوب ترمو بر سطح دیوار باید در نظر داشته باشیم تا بتوان بدون دردسر آن را نصب نماییم.یکی از موارد نصب این است که، از ابزار های مناسب برای برش و نصب ترمووود روی دیوار باید استفاده شود.برای افزایش زیبایی طاهری ترمووود، باید با فاصله کم و مناسب در قرار بگیرند.اندازه برش چوب های ترمووود باید برابر با متراژ محل مورد نظر باشد تا به صورت فشاری در کنار یکدیگر قرار بگیرند.زیر سازی ترمووود در هر مکانی مخصوصا دیوار پوش باید به صورت اصولی و درست انجام گیرد. این کار باید توسط نصابان ماهر و متخصص انجام شود تا ترمووود دچار ریزش و شکنندگی نشود.

قیمت نصب ترموود درچالندر

قیمت نصب ترموود بسته به تعداد شاخه هایی که در نصب هر ترموود به کار برده می شود بستگی دارد و در هر کدام از این ترموود های شاخه ای مدت زمانی که برای نصب هر کدام لازم است قیمت گذاری نصب را مشخص می کند.
هزینه نهایی نصب ترموود بسته به ابعاد، متراژ و زیر سازی ساختمان باعث می شود تا متغیر قیمت گذاری شود و کیفیت متریال به کار رفته در هر چوب ترمو نیز از این موارد مستثنی نیست.با توجه به نوسانات قیمت ارزی بازار قیمت های چوب ترمو هر از گاهی بسته به پیشرفته شدن متریال به کار رفته در آن با قیمت های متفاوتی عرضه می شوند.

نحوه نصب ترموود در چالندر

ترموود را هم می توان در نمای سقف و هم در نمای کف ساختمان نصب کرد. نصب ترموود چندان کار مشکلی نیست اما باید با رعایت نکات ایمنی همراه باشد. ترموود ها را به صورت شاخه ای و بر حسب تعداد شاخه ها محاسبه می کنند.برای نصب ترموود در سقف و یا کف حتما باید عملیات زیر سازی با استفاده از کلیپس ها و قوطی های فلزی انجام بگیرد تا از جا به جایی پروفیل های چوب نما جلوگیی شود.زیر سازی ترمووود در هر مکانی مخصوصا دیوار پوش باید به صورت اصولی و درست انجام گیرد. این کار باید توسط نصابان ماهر و متخصص انجام شود تا ترمووود دچار ریزش و شکنندگی نشود. فاصله نصب میخ ها و پیچ ها در روش نصب ترمووود روی دیوار بسیار مهم است. فاصله هر میخ باید بین 4 تا 6 سانتی متر باشد تا ترمووود دچار ترک نشود.