چوب پلاست کف

چوب پلاست کف، نقش اساسی در زیبایی کف محوطه ایجاد می کند. اگر شما برای کف ساختمان،خانه و ویلای خود از چوب پلاست استفاده کنید علاوه بر جنبه زیبایی کوراسیون محوطه، خیالتان بابت نفوذ آب و رطوبت،خیس خوردگی کف محوطه راحت می شود و از لیز خوردن و خطر سقوط افراد جلوگیری می شود. پس تا اینجا متوجه شدیم،چقدر جنس کف محوطه که از چوب پلاست باشد چقدر حائز اهمیت است و برای سلامتی و جان افراد مهم واقع شده است.

نحوه نصب چوب پلاست کف

در اینجا می خواهیم، نحوه نصب چوب پلاست برای کف ساختمان را برای شما شرح دهیم.اول از همه مهم است که نکات ایمنی را هنگام نصب چوب پلاست کف رعایت کنیم و از دستکش مخصوص برای جلوگیری از زخمی شدن حین کار استفاده نماییم. سپس باید از تناسب کف قبل از نصب چوب پلاست اطمینان حاصل کنیم و لازم است تا در کف ساختمان قبل از نصب چوب پلاست ، از ضد زنگ استفاده نماییم.
شیبی که کف ساختمان باید داشته باشد اندازه استاندارد 1 درصد می باشد تا جریان هدایت آب به پایین بهتر صورت بگیرد.پروفیل چوب پلاست برای کف باید با فاصله حدود 5 تا 7 میلی متر باشد تا در فصول سرما و گرما زمانی که انبساط و انقباض صورت می گیرد،این فاصله برای  تغییرات طولی پروفیل ها انجام بگیرد.


553

چوب پلاست برای کف

چوب پلاست برای کف محوطه ساختمان با استفاده از روش های متعددی امکان پذیر است.اگر می خواهید کف خانه و ساختمان خود را برای جلوه بخشی و زیبایی با متد های لوکس و مدرن زینت ببخشید،استفاده از متریال پر قدرت و با کیفیت چوب پلاست در زیبایی و پایداری کف محوطه نقش اساسی ایجاد می کند و شما در زمان های دور تری نیاز به صرفه هزینه بالا برای طراحی و بازسازی دوباره پیدا می کنید.
چوب پلاست برای کف که در فصل سرما و شهرهای مرطوب بارش باران و تگرگ و برف فراوان داریم،برای جلوگیری از نفوذ آب به سطح زمین و جلوگیری از لیز خوردن افراد کاربری و حیاطی است.علاوه بر آن در زیبایی دکور اطراف کف با چوب پلاست امکان پذیر می باشد.
چوب پلاست برای کف در ویلاهایی که استخر دارند،می تواند مناسب باشد تا زمانی پاهای شما به خاطر وجود به استخر خیس می باشد از پوسیدگی کف دور استخر جلوگیری شود و از نفوذ آب به داخل چوب پلاست ممانعت کند تا زمانی که می خواهیم به بیرون از استخر بیاییم ،از سرخودگی و افتادن بر روی کف دور استخر جلوگیری به عمل می آید

کف کاذب چوب پلاست

کف کاذب چوب پلاست محصول و متدی مدرن و جدید به شمار می رود و سازگاری و تناسب خوبی با محیط زیست دارد.
کف کاذب چوب پلاست به دلیل کیفیت بالایی که در نصب و پیاده سازی دارد در جلوه نمای چوب پلاست کف  دارای ویژگی های منحصر به فردی است که امروزه برای افزایش استحکام و مقاومت بیشتر در برابر عوامل طبیعی و شرایط  نابسامان جوی به کار برده می شود. کامپوزیت های چوب پلاستیکی، از ترکیب موادی مثل الیاف چوب طبیعی و ترموپلاستیک ها ساخته می شوند که بر روی چوب پلاست کف ساختمان ها قرار می گیرد.
هزینه کف کاذب چوب پلاست بر اساس متریالی که در آن استفاده می شود به نسبت بهترین نوع یا ضعیف ترین نوع طبقه بندی و محاسبه می شوند.اما شما عزیزان می توانید برای تهیه بهترین چوب پلاست کف برای ساختمان و خانه و ویلاهای خود،از مجموعه معتبر ایساتیس دیزاین بهره ببرید.

قیمت کف پوش چوب پلاست

قیمت پوشش هایی که از جنس چوب پلاست باشد از سایر کف ساز ها مقرون به صرفه تر می باشند. برای داشتن چوب پلاست با کفی مناسب می توانید اول از همه  با توجه به ابعاد و مشخص کردن متراژجایی که می خواهید با استفاده از چوب پلاست بپوشانید را اندازه بگیرید تا موقع نصب چوب پلاست کف خیلی تمیز و دقیق انجام گیرد.
قیمت کف چوب پلاست برای ساختمان،تراس حیاط با توجه به کاربرد ها و متراژ آنها با ابعاد مختلف،با قیمت های متفاوتی در بازارها ارائه می شود. با پیشرفت علم  روی کار آمدن متریال جدید تر و مدرن تر روز به روز به قیمت نهایی چوب پلاس کف بسته به جنس و کاربرد آنها افزوده شد و کارایی و قابلیت آن افزایش پیدا کرد و در نتیجه در بازار های رقابتی و با نوسانات ارزی بازار بر قیمت هر کدام از چوب پلاست کف با ترکیب رنگ و طرح و جنس های متفاوت اضافه شد.همچنین چوب پلاست کف را می شود به صورت رولی انتخاب کرد تا با اندازه  دلخواه و البته استاندارد برای کف دور ساختمان خود نصب نمایید.

چوب پلاست برای کف تراس

چوب پلاست برای کف تراس با روش های متفاوت و جنس های متنوعی صورت می پذیرد برای اینکه بتوانید فضای کف تراس را راحت و با طرح های زیبا دیزاین کنید،یکی از این طرح ها،استفاده از سنگ ریزه های شنی می باشد که در زیبایی کف تراس از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.اما چوب پلاست هم لازم است در کف تراس قرار بگیرد تا از نفوذ و ورود آب به داخل سطح تراس جلوگیری نماید. چوب پلاس در کف تراس نقش مهمی دارد و در مدنت زمان های طولانی تری می تواند بدون تغییر رنگ و تغییر شکل با دوام و پایدار باقی بماند.
تا زمانی که از چوب پلاست برای کف تراس خود استفاده می کنید دغدغه نفوذ آب و هدر رفتن بی رویه انرژی گرمایی را نداشته باشد.زیرا چوب پلاست با قابلیت های ضد آب و ضد حرارتی که دارد توانسته است نسبت به سایر متریال و مصالح پا برجا باقی بماند بدون اینکه کف تراس دچار خوردگی و صدمه شود.چوب پلاس را برای کف تراس خود می توانید با رنگ بندی های متنوع انتخاب کنید تا با شکل دکور شما سازگاری بیشتری داشته باشد..
چوب پلاست کف تراس با نما هایی از سنگ،چمن،چوب  می توان دیزاین ککرد و اگر به گل و گیاه علاقه مند هستند کف تراس خود را می توانید با استفاده از فلاورباکس های چوبی مزین نماید تا فضای دلچسب تر و فوق العاده تری به تراس خانه شما بدهد.
چوب پلاست کف تراس به مقاومت ان در برابر تغییرات عوامل محیطی کمک می کند تا در زمان بارش برف و باران از نفوذآب به داخل نمای  چوب پلاست جلوگیری شود.
قیمت چوب پلاست کف
قیمت چوب پلاست کف بسته به متراژو کیفیت متریالی که در ساختار آن به کار رفته است تعیین می شود.گاهی اوقات چوب پلاست کف را به صورت متری و با ابعاد مشخص طراحی و پیاده سازی می کنند. طراحی و تولید پروفیل‌های تخصصی کفپوش چوب پلاست جهت استفاده در فضاهای متفاوت با کاربری‌های متنوع از فعالیت‌های شاخص مجموعه ایساتیس دیزاین است و مناسب فضایی همچون : بالکن ویلا ، مراکز خرید و رستوران‌هاست.
چوب پلاست کف در تمامی شرایط آب و هوایی قابل استفاده است و انبساط و انقباض ندارد .در سخت ترین شرایط آب و هوایی آب و هوای گرم و آب و هوای سرد محصول تغییری نکرده و شکل خود را حفظ می کند. ین محصول وزن بسیار سبک ای دارد اما استقامت بالایی در آن وجود دارد و در برابر ضربه و آسیب بسیار مقاوم است.برای همین از قیمت ارزان  و مقرون به صرفه برخوردار می باشد.   
چوب پلاست کف دارای خواص خوبی از قبیل مقاومت در برابر آتش ، ضد آب بودن ، ضد خوردگی ، مقاومت در برابر رطوبت ، دافع حشرات ، فاقد شرایط پرورش قارچ ، مقاومت در برابر اسیدها و مواد قلیایی است که مواد سمی و آلودگی های محیط زیست را تولید نمی‌کند.در عین حال به هزینه کمتری برای نگهداری نیاز دارد.

کاربرد چوب پلاست کف

چوب پلاست کف،همانند سایر محصولات چوبی، صرفه اقتصادی و دسترسی محیطی، در انتخاب نوع چوب تاثیر به سزایی دارد، اما جهت تولید چوب پلاست با مصارف تجاری از چوب کاج، افرا و بلوط استفاده می‌شود. عمده استفاده چوب پلاست در پوشش کف فضای باز خانه‌ها و نمای چوبی ساختمان‌ها می‌باشد.
همچنین برای ساخت نرده‌های حیاط، طراحی باغ ویلا و ساخت نیمکت‌ها در مبلمان شهری از این محصول استفاده می‌گردد.
تولید مبلمان خانگی و در و پنجره از دیگر موارد استفاده چوب پلاست می‌باشد.چوب پلاست آب را به خود جذب می‌کند، در مقابل پوسیدگی و خوردگی مقاوم است و در دماهای بالا برخلاف چوب طبیعی در مقابل خمیدگی و تغییر فرم از خود استقامت فراوانی نشان می‌دهد.
از دیگر مزایای چوب پلاست این نکته است که از پلاستیک‌های بازیافتی و قطعات چوبی بی‌استفاده قابل تولید می‌باشد.

چوب پلاست کف ارزان قیمت

برای اینکه بتوانیم از کف ساز های مقرون به صرفه و ارزان و ساختار زیرسازی ساختمان استفاده نماییم،بهتر است اول از همه میزان ابعادی که برای کف ساز ساختمان خود را نیاز داریم را به درستی اندازه گیری نماییم. هر چه ابعاد پروفیل در سازه ها مانند اجرا و نصب کف ساز ها ، ستون و سقف و … وزن بیشتری داشته باشد؛به طبع هزینه و قیمت آن نیز گران تر و بیشتر خواهد بود.
 قیمت چوب پلاست در سونا و فضای استخر به اینگونه است که هرچه متراژ کناره های خود استخر و وود پلاست استفاده شده در نصب و اجرا بیشتر باشد،از قیمت بالا تری برخوردار است و برعکس.به دلیل اینکه خاصیت های چوب و پلاستیک را باهم دارند از قیمت مناسب تری برخوردارهستند.