تاريخ انتشار : 1402/07/26 - 16:44
كد :114

سقف کاذب پی وی سی

سقف کاذب پی وی سی از ترکیبات چوب پلاست است و به خاطر مقاومت بالایی که در برابر رطوبت دارد، در بسیاری از اماکن مثل عمارت ها ، خانه ها و رستوران ها از این نوع سقف استفاده می شود.

سقف های کاذب از چوب پلاست تشکیل شده که در بسیاری از خانه ها و ادارات و عمارت ها به کار برده شده است.
چوب پلاستی که در سقف های ساختگی ساختمان ها استفاده شده حاوی پلاستیک و چوب است  که بخاطر ویژگی چوب پلاست بودن آن در مقابل سیل و زلزله و تخریب مقاومت بالایی دارد.
یکی از مهمترین مزیت‌های سقف کاذب پی وی سی مقاومت آن در برابر رطوبت است. به همین دلیل در ایران از این نوع سقف بیشتر در سرویس بهداشتی و حمام استفاده میشود در صورتیکه با توجه به تنوع بالای این نوع سقف کاذب و همجنین وزن بسیار سبک و در نتیجه نصب بسیار آسان این نوع سقف، میشود. از آن در مکان‌های مختلفی مثل رستوران‌ها و کافی شاپ‌ها و با طرح‌های بسیار متنوع استفاده کرد.

 

553

 

قیمت سقف پی وی سی

این سقف ها هم بخاطر اینکه از جنس چوب پلاست است و کارایی چوب پلاست در مصارفی که لازم است کیفیت بالایی داشته باشد،با قیمتی مقرون به صرفه قابل تهیه و عرضه است.
یکی از پارامتر هایی که برای سقف کاذب پی وی سی در نظر می گیریم، قیمت آن است. با توجه به جنس،متریال و مواد پایه ای که در سقف پی وی سی به کار رفته است و همه در تعیین قیمت سقف کاذب پی وی سی تاثیرگذار است.
استفاده از سقف کاذب در نما و جلوه ای که به ساختمان میدهید در جهت نصب لامپ های مخفی،جنبه زیبایی  به نقش و نگار ساختمان می دهد. لذا قیمت سقف کاذب کناف اینکه در چه متراژی با چه سازو کاری و سنگین و سبک بودن آن میتواند در قیمت نهاییش چشمگیر باشد، چوب پلاست به کار رفته در آن در عین مقاوم بودنش محکم و ماندگاری بالایی دارد.
بعضی اوقات در مورد پیاده سازی کناف و سقف کاذب پی وی سی نکاتی وجود دارد مانند نور پردازی و باکس های نور متعددی که تعبیه می شود برای روشن تر کردن و دلبازتر کردن ساختمان که جزئی از لوکس و مدرن شدن ساختمان می شود که در دکوراسیون و یزاین ساختمان نقش مثمر الثمری ایفا می کند که همانطور که میبینید باعث شده جلوه زیباتری به سقف ساختمان بدهد. پس تا اینجا این مورد هم باعث افزایش قیمت در سقف کاذب پی ویسی و البته با کیفیت تر و با دوام تر به خاطر متریال نابی که در آن استفاده شده، می شود. 

ویژگی سقف کاذب پی وی سی

  •  ضد رطوبت و نم: برترین مزیت سقف کاذب پی وی سی را میتوان ضد نم و رطوبت آن دانست ؛در مرطوب ترین مکان هم که باشید در شمال و جنوب کشور عزیزمان ایران هم که باشید می توانید از سقف کاذب پی وی سی استفاده کنید.  پس از نصب هر چند بار که دوست داشتید آن را بشویید و تمیز کنید و با هر وسیله و هر نوع شوینده ای که مد نظرتان هست . سقف کاذب پی وی سی یکی از بهترین انتخاب های محیط مرطوب است زیرا به هیچ عنوان نم و رطوبت زیرین را روی سطح خود پس نمی دهد و اگر نیاز به هواخور زیر آن هم داشته باشید با استفاده از زیرسازی های ضد آب که ما در اختیار شما قرار میدهیم میتوانید با ضمانت کامل سقف کاذب پی وی سی را حتی برای دستشویی و حمام منزل خود استفاده بفرمایید.
  •  نصب راحت : به جهت داشتن طول 6 متر و عرض بیست سانت قسمت های وسیعی را از یک سقف تحت پوشش خود قرار خواهد داد به نحوی که یک سقف به طول صد متر را می تواند نصاب دو روز نصب کند و تحویل کار فرما دهد اما در مورد نصب هم داشتن ارتفاع و نیز یک دست بودن سقف همچون گچی بودن و نیز داشتن المان برق کاری نیز در نصب پانل پی وی سی در سقف کاذب تاثیر گذار است.

قیمت سقف کاذب پی وی سی سفید

سقف پی وی سی سفید نسبت به سایر نوع سقف کاذب پی وی سی ارزان تر است و این محصول ازنظر کیفیت در مرتبه بالایی قرار دارد.
سقف کاذب پی وی سی برای آن دسته از افرادی که محصول را به طور یک جا و بی واسطه و عمده خریداری میکند . غالبا گزینه مناسبی است و جز سقف کاذب پی وی سی محبوب واقع شده است.