کفپوش پلاستیکی دور استخر در چالوس

 چوب پلاست در بهترین نوع کفپوش پلاستیکی دور استخر که در شهر چالوس عرضه می شود،در مجموعه زمره و با اعتبار ایساتیس دیزاین می باشد. این کف پوش پلاستیکی دور استخر از قابلیت های ویژه ای برخوردار هستد.
اگر زمان پاشیده شدن آب به دور استخر افراد در اطراف آن قرار داشته باشند، باعث می شود از جان افراد در زمان برخرد و سقوط از بلندی و پرت شدن افراد روی زمین جلوگیری شود.در واقع یک اصطکاک بین فرد و زمین ایجاد می کند که باعث صدمه و خسارت به فرد که پایش خیس است نشود.
در شهر چالوس به خاطر اینکه دریا و استخر برای مکان های دیدنی افراد وجود دارد و در فصل های متفاوت برای اوقات فراغت خود به چلوس سفر می کنندبه این کفپوش های پلاستیکی نیاز اساسی است زیرا تجمع افراد در چلوس در زمان فراغت زیاد است.

کفپوش ضد آب استخر

کفپوش های ضد آب استخر از نفوذ آب و رطوبت به داخل کفپوش ها جلوگیری می کند.
اگر کفپوش ها ی چوب پلاست مورد استفاده در نزدیکی استخر، را از بازار های مختلف چالوس خریداری کنید دیگر نه فضای استخر بد شکل و بد نما می شود وهم در زمان برخوردتان به زمین و پاشیدن آب برای روی شما یا کف پوش احساس خیس شدن نمی کنید.چرا که این عایق رطوبت بودن چوب پلاست کف دور استخر باعث این امر می شود. 

 
553

کفپوش پلاستیکی دور استخر

کفپوش های پلاستیکی دور استخر در فضای دور تا دور استخر را باید فرا بگیرد تا افراد در هرجای استخر قرار گرفته باشند خطر لیز خوردن و سر خوردگی بر روی زمین و سقوط خطرناک بر کف دور استخر برایشان پیش نیاید.زیرا چوب پلاست کف دور استخر باعث می شود تا یک امنیت جانی برای افراد به وجود بیاید و علاوه بر آن به زیبایی دور استخر کمک میکند . 

کفپوش دور استخری

چوب پلاست کفپوش دور استخری که همان چوب پلاست کف دور استخر قلمداد می شود،انواع مختلفی دارد
یکی از کفپوش های دور استخری کف پوش های بادی است که از جنس پلاستیک است که در زمان صدمه مثه کیسه هوا عمل می کند و از برخورد افراد به کف دور استخر ممانعت می کند. اما خوب چون جنس چوب پلاست نیست از نظر زیبایی شاید انتخاب و گزینه همه نباشد.
نوع دیگر کفپوش های چوب پلاستیکی است که بهترین نوع،چوب پلاست کف دور استخر است و جز پر فروش ترین کفپوش ها خصوصا در شهر چالوس است.با تردد و  تجمع افراد،استقبال زیادی در خصوص تقاضا و عرضه کفپوش چوب پلاست کف دور استخر شده است. 

کفپوش استخری رولی

کفپوش استخری رولی به صورت متری و رولی با هر ابعادی که افراد نیاز دارند می توان از بازار چالوس تهیه کرد.کفپوش استخری رولی انواع مختلفی دارد.یکی از آنها کفپوش استخری رولی از جنس چوب پلاست (چوب پلاست کف دور استخر) است که بهترین نوع کفپوش استخری رولی است که به خاطر قابلیت ضد آب و رطوبت اصلا احساس خیس شدن بر روی پاسی خود نمی کنید.
ضمنا این کفپوش های رولی،در هر ابعاد ی تهیه می شوند.برای تعویض آن می توانید دوباره کف پوش جدید روی کف دور استخر قرار دهید.
مطالب مرتبط : چوب پلاست کف دور استخر